Prodej pozemku bez realitky

Králíky - Horní Lipka, Pardubický kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/425893
Prodej pozemku 847 m² bez realitky, Králíky - Horní Lipka, Pardubický kraj, hlavní foto
Cena:
1.270.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám pozemek o výměře 754 m2 plus stavebního pozemku 93 m2, na kterém stojí stará stodola. Místo se nachází na rozhraní obcí Horní Lipka a Horní Morava (k. ú. Horní Lipka). Cena 1500,- Kč / m2. Klidné místo v nadmořské výšce 845 m. n. m. Pozemek se nachází v mírném terénu ve velmi klidné lokalitě poblíž silnice. Zajímavá lokalita v blízkosti rozvíjející...
Prodám pozemek o výměře 754 m2 plus stavebního pozemku 93 m2, na kterém stojí stará stodola. Místo se nachází na rozhraní obcí Horní Lipka a Horní Morava (k. ú. Horní Lipka). Cena 1500,- Kč / m2. Klidné místo v nadmořské výšce 845 m. n. m. Pozemek se nachází v mírném terénu ve velmi klidné lokalitě poblíž silnice. Zajímavá lokalita v blízkosti rozvíjející se horské oblasti lyžařského střediska Sněžník http://www.sneznik.as/. Od roku 2011 patří mezi nejmodernější areály v České republice. Oblast se nachází v údolí mezi Orlickými horami a Jeseníky v masívu Králického Sněžníku na hranicích s Polskem, s krásnou okolní přírodou. V okolí je možné celoroční aktivní turistické, cyklo a sportovní vyžití.
754+93=847m2
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
425893
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
847 m²
cena:
1.270.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více