Pronájem bytu 2+1 bez realitky

Klegova, Ostrava - Hrabůvka, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/426060
Pronájem bytu 2+1, 58 m² bez realitky, Klegova, Ostrava - Hrabůvka, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
12.000 Kč + 3.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím do pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, 58 m2 v klidném prostředí, zelené části města. Byt je zcela vybaven novým zařízením vč. spotřebičů, lze na vyžádání dále dovybavit. Parkování před domem. V blízkosti MHD, občanská vybavenost, sportoviště, vzdálenost do centra 10 minut. Vhodné i jako firemní byt pro pracovníka zahraniční firmy (jsme...
Nabízím do pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, 58 m2 v klidném prostředí, zelené části města. Byt je zcela vybaven novým zařízením vč. spotřebičů, lze na vyžádání dále dovybavit. Parkování před domem. V blízkosti MHD, občanská vybavenost, sportoviště, vzdálenost do centra 10 minut. Vhodné i jako firemní byt pro pracovníka zahraniční firmy (jsme jazykově vybaveni). Volný od 15.10.2016 či dle domluvy.
zobrazit celý popis
I offer to rent a completely renovated apartment 2+1, 58 m2 in a quiet, green area. The apartment is fully equipped with new furniture , other equipment on request. Parking on the street in front of the house. Close to public transport, civic amenities, sports facilities, distance to the city center in 10 minutes. Suitable also as a corporate apartment for employees of foreign companies (we...
I offer to rent a completely renovated apartment 2+1, 58 m2 in a quiet, green area. The apartment is fully equipped with new furniture , other equipment on request. Parking on the street in front of the house. Close to public transport, civic amenities, sports facilities, distance to the city center in 10 minutes. Suitable also as a corporate apartment for employees of foreign companies (we speak English, German, Polish). Available from 15.10.2016 or according to contract.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
426060
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
58 m²
cena:
12.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaží:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více