Prodej domu 4+1 bez realitky

Ondratice, Olomoucký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/426587
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Rodinný dům, samostatně stojící, zděný (obv.zdivo tl. 45 cm), částečně podsklepený se dvěma nadzemními podlažími a půdou. Zastřešení sedlovou střechou s krytinou z pálených tašek. Vytápění ústředním kotlem na plyn, krb. 1. nadzemní podlaží sestává z chodby, obývacího pokoje, kuchyně, která je vybavena kuch.linkou se zabudovanými spotřebiči, koupelny s WC....
Rodinný dům, samostatně stojící, zděný (obv.zdivo tl. 45 cm), částečně podsklepený se dvěma nadzemními podlažími a půdou. Zastřešení sedlovou střechou s krytinou z pálených tašek. Vytápění ústředním kotlem na plyn, krb. 1. nadzemní podlaží sestává z chodby, obývacího pokoje, kuchyně, která je vybavena kuch.linkou se zabudovanými spotřebiči, koupelny s WC. 2. nadzemní podlaží sestává z chodby, 3 pokojů, šatny a koupelny s WC. Napojení je na veřejný rozvod vody, elektro a plynu. Kanalizace je svedena do jímky. V roce 2008 proběhla kompletní rekonstrukce. Samostatná garáž (cca6x6 m). Vedlejší stavba navazuje na rodinný dům. Venkovní bazén zapuštěný do země - nezakrytý. Studna. Sklep - vinný sklípek.
Pozemek - zastavěná plocha a nádvoří - 606 m2, Pozemek - zahrada - 2.250 m2 - zde se nachází vedlejší stavba bez čp/če - přístřešek, venkovní bazén, trvalé porosty, venkovní úpravy a to opěrné zdi, zámková dlažba.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
426587
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
182 m²
cena:
3.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více