Prodej domu 182 m² bez realitky

Ondratice, Olomoucký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Rodinný dům, samostatně stojící, zděný (obv.zdivo tl. 45 cm), částečně podsklepený se dvěma nadzemními podlažími a půdou. Zastřešení sedlovou střechou s krytinou z pálených tašek. Vytápění ústředním kotlem na plyn, krb. 1. nadzemní podlaží sestává z chodby, obývacího pokoje, kuchyně, která je vybavena kuch.linkou se zabudovanými spotřebiči, koupelny s WC....
Rodinný dům, samostatně stojící, zděný (obv.zdivo tl. 45 cm), částečně podsklepený se dvěma nadzemními podlažími a půdou. Zastřešení sedlovou střechou s krytinou z pálených tašek. Vytápění ústředním kotlem na plyn, krb. 1. nadzemní podlaží sestává z chodby, obývacího pokoje, kuchyně, která je vybavena kuch.linkou se zabudovanými spotřebiči, koupelny s WC. 2. nadzemní podlaží sestává z chodby, 3 pokojů, šatny a koupelny s WC. Napojení je na veřejný rozvod vody, elektro a plynu. Kanalizace je svedena do jímky. V roce 2008 proběhla kompletní rekonstrukce. Samostatná garáž (cca6x6 m). Vedlejší stavba navazuje na rodinný dům. Venkovní bazén zapuštěný do země - nezakrytý. Studna. Sklep - vinný sklípek.
Pozemek - zastavěná plocha a nádvoří - 606 m2, Pozemek - zahrada - 2.250 m2 - zde se nachází vedlejší stavba bez čp/če - přístřešek, venkovní bazén, trvalé porosty, venkovní úpravy a to opěrné zdi, zámková dlažba.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
182 m²
cena:
3.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více