Prodej pozemku bez realitky

Mečeříž, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/426617
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej 3 stavebních pozemků , lze i samostatně, o velikosti od 1092-1096 m2 v obci Mečeříž, okres Mladá Boleslav v ceně 850,- Kč/ m2. El. energie na hranici pozemku. V komunikaci u pozemku je vodovodní řad a kanalizace - možnost napojení. Parcely se nacházejí v klidné, odpočinkové části obce. Pozemky nejsou v záplavové zóně. V obci Mečeříž žije cca 500 obyvatel....
Prodej 3 stavebních pozemků , lze i samostatně, o velikosti od 1092-1096 m2 v obci Mečeříž, okres Mladá Boleslav v ceně 850,- Kč/ m2. El. energie na hranici pozemku. V komunikaci u pozemku je vodovodní řad a kanalizace - možnost napojení. Parcely se nacházejí v klidné, odpočinkové části obce. Pozemky nejsou v záplavové zóně. V obci Mečeříž žije cca 500 obyvatel. Občanská vybavenost – mateřská školka, pošta, zdravotnické zařízení, veterinární ordinace, obchod s potravinami a drogerií. Obec Mečeříž se nachází v okrese Mladá Boleslav, kraj Středočeský. Rozkládá se asi 25 kilometrů jihozápadně od Mladé Boleslavi. Dálnice do Prahy cca 25 kilometrů. BUS spojení s Prahou (PID) a Mladou Boleslaví.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
426617
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.095 m²
cena:
850.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více