Pronájem nebytového prostoru 2+kk bez realitky

Kateřinská, Praha - Nové Město

https://www.bezrealitky.cz/id/427183
Pronájem nebytového prostoru 75 m² bez realitky, Kateřinská, Praha - Nové Město, hlavní foto
Cena:
20.000 Kč + 2.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
creativetree.pub@gmail.com

Popis inzerátu

Nabízíme přenechání pronájmu nebytového prostoru na Praze 2. Provozovna se nachází poblíž rušné ulice Ječná, nedaleko Karlova nám. (3 min.) a nám. I.P. Pavlova (3 min.). Vhodné jako vinotéka, obchod, atd..nebo i jako prostor pro únikovou hru s tajemnou atmosferou (sklepení). Prostor je situován ve dvou podlažích, 1.NP s vchodem do ulice a 1.PP – sklepení ze 13. stol....
Nabízíme přenechání pronájmu nebytového prostoru na Praze 2. Provozovna se nachází poblíž rušné ulice Ječná, nedaleko Karlova nám. (3 min.) a nám. I.P. Pavlova (3 min.). Vhodné jako vinotéka, obchod, atd..nebo i jako prostor pro únikovou hru s tajemnou atmosferou (sklepení). Prostor je situován ve dvou podlažích, 1.NP s vchodem do ulice a 1.PP – sklepení ze 13. stol. Prostory sloužili jako vinárna a poté jako pivnice, ale lze je využít i jinak. Celková výměra činí 75 m2. Kapacita cca 40 míst. Nebytový prostor prošel před několik a měsíci rekonstrukcí (interiér, rozvody, podlahy, apod.). V letních měsících je možné zbudování předzahrádky. Odstupné je ve výši 50.000 Kč. V případě rychlého a solidního jednání je vše na domluvě. SPĚCHÁ!!!
Nájemné činí 20.000 Kč/měs., ostatní poplatky 2.500 Kč a energie se převádí na nájemce (současně jsou zálohy nastaveny na 3.000 Kč).
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
427183
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
2+kk
plocha:
75 m²
cena:
20.000 Kč
poplatky:
2.500 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
creativetree.pub@gmail.com
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více