Prodej pozemku bez realitky

Český Těšín, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/427256
Prodej pozemku 2.581 m² bez realitky, Český Těšín, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
440.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Dobrý den. Jedná se o přímý prodej mírně svažitého, celodenně slunného pozemku v lukrativní části Českého Těšína. Stavební pozemek je o výměře 1.400 m2, zbylou část o výměře 1.181 m2 lze užívat jako zahradu. Pozemek je osázen ovocnými stromy, jehličnany, okrasnými keři, apod. Na pozemku je dřevěná chata s přilehlou dílnou, kterou lze využít k uskladnění...
Dobrý den. Jedná se o přímý prodej mírně svažitého, celodenně slunného pozemku v lukrativní části Českého Těšína. Stavební pozemek je o výměře 1.400 m2, zbylou část o výměře 1.181 m2 lze užívat jako zahradu. Pozemek je osázen ovocnými stromy, jehličnany, okrasnými keři, apod. Na pozemku je dřevěná chata s přilehlou dílnou, kterou lze využít k uskladnění zahradních potřeb (sekačka, nářadí). K chatě rovněž náleží venkovní posezení s krbem a uzákem a suché WC. SÍTĚ: Elektro – ano, možnost připojení cca 28 m Voda: obecní, možnost připojení cca 28 m Kanalizace: ne Plyn: ne Výborná dopravní dostupnost, příjezd po zpevněné, obecní komunikaci – do centra města cca 3 min. autem, v blízkosti i aut. zastávka (cca 10 min.).

Marek Kutáč
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
427256
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.581 m²
cena:
440.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více