Prodej pozemku bez realitky

Malé Svatoňovice - Odolov, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/427312
Prodej pozemku 23.700 m² bez realitky, Malé Svatoňovice - Odolov, Královéhradecký kraj, hlavní foto
Cena:
41 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Prodám velký rovinatý pozemek. Jedná se o travnatý povrch o výměře 23700 m2 na pěkném slunném místě s překrásným výhledem na Krkonoše. Podél pozemku vede komunikace, veřejný vodovod, el. sítě a je zde zpevněný nájezd na pozemek. V okolí rybníky, lesy, Adršpachské skály, Jestřebí hory, Krkonoše... cyklostezky, v zimě možnost běžeckých tratí až na...
Prodám velký rovinatý pozemek. Jedná se o travnatý povrch o výměře 23700 m2 na pěkném slunném místě s překrásným výhledem na Krkonoše. Podél pozemku vede komunikace, veřejný vodovod, el. sítě a je zde zpevněný nájezd na pozemek. V okolí rybníky, lesy, Adršpachské skály, Jestřebí hory, Krkonoše... cyklostezky, v zimě možnost běžeckých tratí až na Rýchory.
Kat. území Rtyně v Podkrkonoší, č.parcely 1984/1
Cena za m2 je 41,-Kč.
Více info telefonicky, při rychlém jednání dohoda možná.
tel. 777 157 217
zobrazit celý popis
Buy a large flat land . It is a grassy surface area of ​​23700 m2 on a nice sunny location with beautiful views of the Giant Mountains . Along the plot leads communications , public water supply , el . network and there is a paved ramp to the plot . In the vicinity of lakes , forests , Adrspach rocks, Jestřebí Mountains, Giant ... cycling, in winter, cross-country trails up to Rýchory...
Buy a large flat land . It is a grassy surface area of ​​23700 m2 on a nice sunny location with beautiful views of the Giant Mountains . Along the plot leads communications , public water supply , el . network and there is a paved ramp to the plot . In the vicinity of lakes , forests , Adrspach rocks, Jestřebí Mountains, Giant ... cycling, in winter, cross-country trails up to Rýchory .
Cat. Rtyně in the foothills area , č.parcely 1984/1
Price per m2 is 45 CZK.
More info by phone , with the rapid negotiation agreement possible.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
427312
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
23.700 m²
cena:
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více