Prodej domu Ostatní bez realitky

Chotíkov, Plzeňský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/428130
Prodej domu 120 m² bez realitky, Chotíkov, Plzeňský kraj, hlavní foto
Cena:
650.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám ideální polovinu (spoluvlastnický podíl 1/2) rodinného domu v Chotíkově (Plzeň-sever). RD patrový, s dvěma samostatnými byty o dispozici 2+1, samostatné vchody. Zastavěná plocha domu je cca 77 m2. Napojení na všechny IS. Celková výměra pozemku 386 m2. Vhodné pro celkovou rekonstrukci, nutno počítat s provedením izolace proti zemní vlhkosti. Příslušenství - 2...
Prodám ideální polovinu (spoluvlastnický podíl 1/2) rodinného domu v Chotíkově (Plzeň-sever). RD patrový, s dvěma samostatnými byty o dispozici 2+1, samostatné vchody. Zastavěná plocha domu je cca 77 m2. Napojení na všechny IS. Celková výměra pozemku 386 m2. Vhodné pro celkovou rekonstrukci, nutno počítat s provedením izolace proti zemní vlhkosti. Příslušenství - 2 garáže, sklad. Vhodné také jako investice. Prodej druhé poloviny se předpokládá v následujících letech (v současné době je patro obýváno starší paní). Veškerý právní servis zajistím zdarma. Nemám zájem o zprostředkování přes RK.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
428130
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
120 m²
cena:
650.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více