Prodej pozemku bez realitky

U Hájovny, Brno - Žebětín, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/428450
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 588 m v k.ú. Žebětín, ulice U hájovny, p.č. 204. Nachází se v klidné části obce, v blízkosti lesa, mimo developerskou výstavbu a hrozbu budoucí sousední masivní výstavby. Na hranici pozemku jsou vyvedeny inženýrské sítě. Pozemek je mírně svažitý, uliční šíře je 10 m, rozšiřující se na 11,5 m. Přístup po...
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 588 m v k.ú. Žebětín, ulice U hájovny, p.č. 204. Nachází se v klidné části obce, v blízkosti lesa, mimo developerskou výstavbu a hrozbu budoucí sousední masivní výstavby. Na hranici pozemku jsou vyvedeny inženýrské sítě. Pozemek je mírně svažitý, uliční šíře je 10 m, rozšiřující se na 11,5 m. Přístup po asfaltové obecní komunikaci. Vhodné pro stavbu řadového RD. Pozemek je udržovaný, velmi slunný, orientace JV, možnost zbudovat studnu (dva protínající se prameny v zadní části pozemku v cca 9 m). Byly vytyčeny hranice pozemku, výškové zaměření, radon a další související činnosti k získání stavebního povolení na RD. Součástí je i částečně vypracovaný projekt na stavbu domu, zahradního objektu a kompletního oplocení. Pozemek bez jakýchkoli věcných břemen. Městská část Brno - Žebětín je oblíbenou vyhledávanou lokalitou s velmi dobrou občanskou vybaveností. Zastávka MHD je cca 200 m s přímou dopravní dostupností do centra.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
428450
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
588 m²
cena:
2.750.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více