Prodej domu 6+kk bez realitky

Josefa Košťála, Horní Neděliště, Královéhradecký kraj

1.899.000 Kč

Popis

Venkovský statek - 3 budovy - NUTNÁ REKONSTRUKCE BUDOV - kromě dílny!

RODINNÝ DŮM (půdorys 230 m2) - 2 samostatné bytové jednotky (2 + KK, 4 + KK),
SKLAD (84 m2),
DÍLNA (180 m2),
na pozemku o celkové rozloze 1.452 m2.


Nabízíme k prodeji na krásném, slunném místě v obci Neděliště „venkovské stavení“ v podobě 3 samostatně stojících budov (2 domů a dílny). Nemovitost se nachází v klidné části obce ve vzdálenosti pouhých 200 m od místního venkovního koupaliště. Nemovitost lze využít k bydlení, rekreaci či podnikání (prostorná, vybetonovaná dílna!). Pozemek je svažitý k jihu a je přístupný po místní komunikaci. Součástí pozemků jsou trvalé porosty - vzrostlé stromy. V místě je možnost napojení na plyn a obecní vodovod - vzdálenost od hranice pozemku k přípojkám je cca 75m. Vytápění rodinného domu je v současné době možné pouze elektrickými zařízeními. Kotelna na tuhá paliva byla v rodinném domě zrušena - nutná výstavba nového technického zázemí - kotelny, vč. komínu. Dílna má komín, je tak možné po osazení kamny vytápět cca 1/3 prostor dílny. Všechny tři budovy mají plastová okna.

Rodinný dům (230 m2)
Samostatně stojící, zděný, přízemní, nepodsklepený rodinný dům, který má obdélníkový půdorys a sedlovou střechu. Objekt je zásoben vodou z vlastní studně, odkanalizován do vyvážecí jímky a napojen na elektrickou síť v rozsahu 400/230V. Dům nemá kotelnu - nutno vybudovat, včetně komínu!

Sklad (84 m2)
Samostatně stojící, přízemní, částečně podsklepená budova sloužící převážně jako sklad. Má obdélníkový půdorys a sedlovou střechu. Kromě elektroinstalace v rozsahu 230V nejsou provedeny jiné rozvody ani přípojky sítí.

Dílna (180 m2)
Samostatně stojící, zděná, přízemní, nepodsklepená budova, která má obdélníkový půdorys a sedlovou střechu. SloužIila jako dílna pro kovovýrobu. Kromě elektro přípojky v rozsahu 400/230V není provedeno napojení na jiné sítě.

Výborná dopravní dostupnost do Hradce Králové (autem, autobusem) - dojezdová vzdálenost 9 km. Nájezd na dálnici D11 do Prahy je v současné době ve vzdálenosti 9,5 km. Po dokončení dálnice od HK směrem k Jaroměři to bude k dálnici pouhých cca 5 km!

V obci se nachází kostel, zámek, mateřská škola a koupaliště. Česká pošta je ve Všestarech a Policie ČR v Holohlavech, nejbližší železniční stanice v Předměřicích nad Labem. V obci působí tyto spolky a organizace: Český svaz zahrádkářů, Český svaz chovatelů drobného zvířectva, Sbor dobrovolných hasičů, Sportovní klub - fotbalový oddíl. Dále je v obci k dispozici tenisový kurt.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 428574
Dispozice: 6+kk
Plocha: 494 m²
Plocha pozemku: 3.031 m²
Cena: 1.899.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Neděliště
Městská část: Horní Neděliště
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: G
Vybavenost: Nevybavený Chci půjčku na vybavení
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa: Ne
K dispozici od: ihned

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 822

Aktivních inzerátů
bez provize

20 060

Realizovaných obchodů
tento rok

1 250 059 474 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 6+kk bez realitky

1.899.000 Kč