Prodej domu 904 m² bez realitky

Kostelní, Sedlice u Blatné, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme prodej částečně zrekonstruované (2001 - nové krovy, nová střešní krytina – kameninové bobrovky, dostavba objektu, částečně nové stropy, protiradonová izolace podlah, částečný rozvod vody) zemědělské usedlosti „U Koželskejch“. První písemné zmínky jsou z konce 18. Století. Během 19. století byl však z větší části přestavěn a rozšířen....
Nabízíme prodej částečně zrekonstruované (2001 - nové krovy, nová střešní krytina – kameninové bobrovky, dostavba objektu, částečně nové stropy, protiradonová izolace podlah, částečný rozvod vody) zemědělské usedlosti „U Koželskejch“. První písemné zmínky jsou z konce 18. Století. Během 19. století byl však z větší části přestavěn a rozšířen. Obytná část, původně plánová jako kulturní rezidence, se skládá ze dvou vjezdem spojených domů, které byly nově v prvním patře propojeny vnějším schodištěm. První dům má v přízemí 2 pokoje. Jeden z pokojů má ještě původní barokní klenbu. V přízemní části je dále kuchyňský kout, předsíň, koupelna a WC. V podkroví byly nově vybudovány dva pokoje, předsíň, koupelna a WC.

Druhý dům má v přízemí velkou místnost a je propojen na zázemí, které počítalo s pohostinským provozem /dvě kuchyně, sociální zázemí pro personál, veřejné toalety/. Přízemní část navazuje na částečně zrekonsruovanou maštal, které by umožňovala vetší společenské a kulturní akce.
V patře domu je jeden dvojpokoj a dva pokoje nezávislými vchody. Podlaží pokračuje chodbou na toalety a sprchy. Po podlaží se dá dostat i na podkroví maštale, které je stavebně rovněž připraveno pro další ubytování.

V podkroví domu jsou dvě malé místnosti, jedna je určena pro technologické zařízení objektu (plynový kotel, bojler atd.) a druhá počítala rovněž s možností ubytování.
Kromě částečně zrekonstuované maštale je na pozemku ještě stodola s kovárnou, která měla být podle původního plánu zbořena.
Usedlost se nachází v klidné ulici naproti kostelu, jen 150 m od centra obce. Kromě autobusového spojení je v obci i vlaková zastávka,která je cca 2 min. pěšky od usedlosti. Město Sedlice se nachází 95 km od Prahy a patří především v létě mezi hojně navštěvovanou turistickou lokalitu.

Stavba: Cihla + kámen
Stav objektu: Po částečné rekonstrukci
Poloha domu: Samostaný
Umístění objektu: Klidná část obce
Typ domu (1. dům): Přízemí + obytné podkroví,
Typ domu (2. dům): Dvoupodlažní + obytné podkroví
Plocha pozemku (zastavěná plocha včetně nádvoří): 904 m2
Parkování: Ano
Topení: Možnost přípojky na zemní plyn
Plyn: Plynovod
Telkomunikace: Přípojka na telefon/internet
Elektřina: Nutné znovupřipojení, přímo na objektu je rozvodná skříň pro celou ulici
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
904 m²
cena:
1.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více