Prodej domu 4+1 bez realitky

Nádražní , Ruda u Nového Strašecí, Středočeský kraj

1.990.000 Kč

Popis

Jedinečný rodinný domek s mnoha přednostmi k vybudování moderního bydlení jako jsou solární kolektory na ohřev vody a i solární panely na výrobu elektrické energie, biočistička a tím vlastní nezávislost na vodě díky vlastní studni a možným svodům okapové vody. Výhled pozemku je na jižní krajinu s výhledem na rybník.
Rodinný domek je celkem zachovalý, ale vhodný k rekonstrukci s vlastním pozemkem o velikosti 550 m2 s překrásným výhledem na jižní krajinu s lesy. Domek má dispozice 4+1 s možností půdní nástavby. Místnosti v přízemí jsou dostatečně veliké. Domek je vyklizen a to včetně půdy a pozemku. Pod obytnými místnostmi se nachází více sklepů k různým využití.
RD je napojen na elektřinu s možností napojení na vlastní studnu. Velmi zachovalé jsou krovy, dřevené podlahy, většina vnitřních omítek, dřevené špaletová okna, původní vnitřní dveře, které mají lak jen zašlý stářím.
Předností domku je velmi jednoduché zvětšení obytné plochy o půdní prostory pro větší rodiny, možnost využití moderních vytápěcích systémů, nezávislost na médiích k dennímu provozu (el., voda, vytápění) při správné využití dostupných zdrojů. Ve městě Nové Strašecí je veškerá občanská vybavenost (obchody, školky, základní škola, střední školy a velmi dobrá dostupnost do Prahy. K přírodním krásám patří nedaleké lesy s rybníky a CHKO Křivoklátsko, Lánská obora.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 42910
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 4+1
Plocha 85 m²
Cena: 1.990.000 Kč Chci hypotéku
Město: Ruda
Městská část: Ruda u Nového Strašecí
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 850

Aktivních inzerátů
bez provize

9 382

Realizovaných obchodů
tento rok

450 320 021 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 4+1 bez realitky

1.990.000 Kč