Prodej domu 120 m² bez realitky

Vršovka, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Cena k jednání

Rodinný dům se nachází ve velmi příjemné vesničce Vršovka. Z Vršovky je výborná dostupnost do měst Náchod, Jaroměř i Hradec Králové. Jedná se o zcela podsklepený samostatně stojící rodinný dům, s jedním nadzemním podlažím a se sedlovou střechou se štítem. Podkroví je částečně využito. Základové pasy jsou s dodatečnou izolací proti zemní...
Cena k jednání

Rodinný dům se nachází ve velmi příjemné vesničce Vršovka. Z Vršovky je výborná dostupnost do měst Náchod, Jaroměř i Hradec Králové. Jedná se o zcela podsklepený samostatně stojící rodinný dům, s jedním nadzemním podlažím a se sedlovou střechou se štítem. Podkroví je částečně využito. Základové pasy jsou s dodatečnou izolací proti zemní vlhkosti, obvodové zdivo je cihelné tl. 45 cm. Stropy jsou rovné, krov je dřevěný vázaný, krytinu tvoří cementové tašky, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky jsou vápenné. Vnitřní obklady jsou provedeny v běžném rozsahu. Schody jsou betonové. Dveře jsou náplňové, okna jsou dřevěná EURO. Podlahy obytných místností tvoří prkna na sraz a keramická dlažba, podlahy ostatních místností jsou z keramické dlažby. Vytápění je ústřední teplovodní. Elektroinstalace je světelná a motorová. Je rozvedena studená a teplá voda, rozvod vnitřní kanalizace je proveden. Vnitřní hygienické vybavení tvoří vana, umývadlo a WC. V domě se nachází v 1. PP sklep a kotelna, v 1. NP chodba, obytný prostor, koupelna, WC a pokoj. V podkroví se nachází jeden letní pokoj.
Plátce daně z nabytí nemovitosti je kupující.

Naše firma nabízí kompletní návrh a realizace jakékoliv rekonstrukce požadované od klienta, včetně návrhu a dispozic všech pokojů za velmi zajímavé ceny.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
120 m²
cena:
799.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více