Prodej nebytového prostoru 165 m² bez realitky

Masarykova, Neratovice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jste podnikatel hledající prostory pro vlastní podnikání či jako Vaši investici s dobrou návratností Vámi vložených prostředků? Nebo jste majitel restaurace a zamýšlíte rozšířit své aktivity o další prosperující provozovnu?

Pokud ano, tak právě Vám je určena tato nabídka.

Nabízíme přenechání nájemní smlouvy včetně celé firmy na kompletně zařízenou a...
Jste podnikatel hledající prostory pro vlastní podnikání či jako Vaši investici s dobrou návratností Vámi vložených prostředků? Nebo jste majitel restaurace a zamýšlíte rozšířit své aktivity o další prosperující provozovnu?

Pokud ano, tak právě Vám je určena tato nabídka.

Nabízíme přenechání nájemní smlouvy včetně celé firmy na kompletně zařízenou a fungující restauraci rychlého občerstvení KEBABU v centru Neratovic.

Vše se tady ve velmi dobrém stavu. Novému nájemci bude přenechána kompletně fungující restaurace včetně vybavení, celkového zařízení, pracovních postupů a veškeré dokumentace a podkladů týkající se fungování restaurace.

Restaurace má kapacitu 29 lidí a v létě se rozšiřuje o předzahrádku s cca.12 místy.

Restaurace se nachází v 1 podlaží s s bezbariérovým přístupem o rozloze cca 66 m2., přípravnou kuchyní ( 8,38 m2), prodejním pultem, 2x toaletami (2 x 2,5 m2) a pomocnou místnosti (0,8 m 2).

Součástí přenechání nájmu je také je 2 podlaží (1 patro), které obsahuje: předsíň (1,7 m2 ), WC (1,4m2 ), sprcha (1,7 m2 ) , kuchyňka (5,74 m2 ) , šatna pro zaměstnance (14.76 m2 ), 3 x kanceláře ( 17 m2 ) , pomocná místnost ( 0,9m2 ) .

Tyto prostory se dají také velmi dobře komerčně využít pro další podnikatelské aktivity, pro skladování zboží nebo přípravu pokrmů.
V suterénu domu je sklep, který lze využít pro skladování piva.

Prostory mají všechny IS. Vytápění je plynovým, úsporným kondenzačním kotlem z roku 2013. Pevná telefonní přípojka pro internet prostřednictvím O2 s pevnou IP adresou pro kamerový systém se vzdáleným přístupem přes mobil. Součástí je také Wifi v celé restauraci, které je často využíváno klienty.

Celková výměra pronajímaných prostor činí 165,33 m2, bar + předzahrádka cca 20 m2.

Součástí vybavení je: (lednice, grily, nerezové dřezy, gril na maso, nábytek – stoly, židle, bar, mrazák fritéza, chlazení piva, mikrovlna trouba, monitor, lednice 3x, sporák, nádobí, pokladna připravená na EET, tiskárna, pokladní display, venkovní nábytek …. ( podrobný seznam bude předložen při osobním jednání.)

Nájem činí 13 630 Kč. + poplatky 1500 Kč měsíc + spotřeba plynu a elektřiny dle Vaší spotřeby. Detailní data o spotřebě ( elektřina a plyn) předložíme při osobním jednání.

Za přenechání plně zavedeného prostoru včetně zařízení a vybavení požaduji odstupné. Bližší info při osobním jednání.

Restaurace je v provozu a má stálou klientelu. Jedná se výhodná investice.

Restaurace se nachází na velmi dobrém strategickém místě v centru obce Neratovic. Naproti je gymnázium, do 5 minut chůze se nachází pošta, česká spořitelna, komerční banka, plavecký bazén, obchody, hlavní náměstí města Neratovic, fotbalový stadion kde se hrají často zápasy a sportovní hala
Do 10 minut chůze dojdete k hlavní železniční stanici, poliklinice, městské nemocnici. Potenciální místní klientela je 17 000 obyvatel + další lidé, kteří pracují např. ve Spolaně.

Velmi výhodná investice pro správného člověka, který dá do této provozovny čas, energii, nadšení a hlavně pozitivní záměr.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
5+1
plocha:
165 m²
cena:
13.650 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více