Prodej pozemku bez realitky

Netolice, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/430793
Prodej pozemku 1.518 m² bez realitky, Netolice, Jihočeský kraj, hlavní foto
Cena:
1.500.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Nabízím ke koupi krásný pozemek v nádherném prostředí jižních Čech. Pozemek se nachází v Netolicích na Slouních mezi centrem Netolic (cca 1,5km) a zámkem Kratochvíle (cca 1km). Pozemek navazuje na řadu domů, za pozemkem jsou louky, pole a les. V okolí je mnoho rybníků, vhodné prostředí pro cyklistiku a výlety (Hluboká nad Vltavou apod.). Netolice jsou malé městečko...
Nabízím ke koupi krásný pozemek v nádherném prostředí jižních Čech. Pozemek se nachází v Netolicích na Slouních mezi centrem Netolic (cca 1,5km) a zámkem Kratochvíle (cca 1km). Pozemek navazuje na řadu domů, za pozemkem jsou louky, pole a les. V okolí je mnoho rybníků, vhodné prostředí pro cyklistiku a výlety (Hluboká nad Vltavou apod.). Netolice jsou malé městečko mezi Českými Budějovicemi, Pískem a Prachaticemi, vzdálené cca 150 km od Prahy. Pozemek je vhodný jak pro rekreační výstavbu, tak pro výstavbu určenou pro celoroční bydlení.
Technická specifikace a cena:
Parcela katastru nemovitostí o výměře 1518 m2 (katastrální území Netolice), druh pozemku: trvalý travní porost. Dle nového územního plánu pro Netolice z června 2016 se jedná o plochu určenou k bydlení. Na pozemku se nachází stará studna (nutná revitalizace), elektřina zavedena k sousedním pozemkům. Pozemek je zarostlý starými ovocnými stromy - po dohodě možno nechat vyčistit.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
430793
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.518 m²
cena:
1.500.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více