Prodej domu Ostatní bez realitky

Emilie Dvořákové, Teplice-Trnovany, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/431193
Prodej domu 300 m² bez realitky, Emilie Dvořákové, Teplice-Trnovany, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
2.500.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Přímý majitel nabízí řadový dům jednopatrový v Teplicích naproti známé restaurace Městské sály.Využijte výrazné slevy.Rekonstrukce domu byla provedena v roce 1994.Rozvody el..plynu.vody,kanalizace,komíny,fasáda,střecha.Zastavěná plocha 150m2,středemdomu vede chodba schodiště do 1.patra a na půdu.V přízemí je byt 2+1 s příslušenstvím avlastním plyn.kotlem a...
Přímý majitel nabízí řadový dům jednopatrový v Teplicích naproti známé restaurace Městské sály.Využijte výrazné slevy.Rekonstrukce domu byla provedena v roce 1994.Rozvody el..plynu.vody,kanalizace,komíny,fasáda,střecha.Zastavěná plocha 150m2,středemdomu vede chodba schodiště do 1.patra a na půdu.V přízemí je byt 2+1 s příslušenstvím avlastním plyn.kotlem a garáž.Na druhé straně chodby je nebytový prostor 75m2 s vlastním vchodem z ulice.V mezipatře je WC s umývárnou.V 1.patře je 5 velkých světlých místností,celkem150m2,byly využívány k podnikání,vhodné ke zřízení dvou bytových jednotek.Dále vede schodiště do půdního prosoru,který je vhodný k půdní vestavbě 150m2.Za domem je zelená zahrada k relexaci.dům nabízí různé možnosti přebudování,jak na bytové jednotky ,tak i k podnikání.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
431193
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
300 m²
cena:
2.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
E
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více