Prodej domu 526 m² bez realitky

Všemyslice - Bohunice nad Vltavou, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji vesnický rodinný dům v obci Bohunice u Týna nad Vltavou. Nemovitost je postavena na vlastním pozemku o celkové výměře 526 m2. Stavba se skládá z obytné a hospodářské části. Bytová jednotka prošla z většinové části rekonstrukcí. Bytovou část tvoří tři obytné pokoje, kuchyně, koupelna, samostatné WC, komora a prostorná chodba. Na kuchyňskou...
Nabízíme k prodeji vesnický rodinný dům v obci Bohunice u Týna nad Vltavou. Nemovitost je postavena na vlastním pozemku o celkové výměře 526 m2. Stavba se skládá z obytné a hospodářské části. Bytová jednotka prošla z většinové části rekonstrukcí. Bytovou část tvoří tři obytné pokoje, kuchyně, koupelna, samostatné WC, komora a prostorná chodba. Na kuchyňskou místnost navazuje zadní vchod na okrasnou zahradu. V bytové jednotce došlo ke kompletní výměně elektroinstalace, rekonstrukci vodoinstalace, odpadů, výměně původních oken za plastová, položení keramických dlažeb. Koupelna je ozasena umyvadlem, vanou, sprchovým koutem a přípojkou pro pračku. K samostatnému WC náleží prostor s umyvadlem. V samostatné technické místnosti-komoře je umístěn elektrický akumulační bojler, jež zajišťuje ohřev teplé užitkové vody. Díky akumulačnímu ohřevu vody využívá domácnost levnějšího tarifu pro odběr elektrické energie. Dům je vytápěn ústředním topením s kotlem na tuhá paliva. Část teplovodních rozvodů a topných těles je po výměně, na zbývající část je provedena příprava. Nemovitost je napojena na vodovodní a kanalizační řád.

Hospodářská část je tvořena stodolou, dílnou, kotelnou s místností pro skladování tuhých paliv, skládkem nářadí a garáží s vjezdem z obecní komunikace. Garáž i technická část má elektrickou přípojku.

Před domem je dvůr se zápražím. Dvůr je přístupný z obecní komunikace.

Obec Bohunice leží 5 km od Týna nad Vltavou, kde je dostupná veškerá občanská vybavenost. V obci je obchod s potravinami, dětské hřiště, velké sportovní hřiště s umělým povrchem, restaurace. Obcí projíždí několikrát během dne tzv. vlakobus a autobusy Jihotrans.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
526 m²
cena:
1.245.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více