Prodej pozemku bez realitky

V Nových Chodech, Petrov u Prahy, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/431383
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji slunný pozemek 1182 m2 s nádherným výhledem do údolí Sázavy, který je určený pro výstavbu RD. Inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina) jsou na hranici pozemku, ke kterému vede osvětlená asfaltová příjezdová cesta. Pozemek je situován na JV, nachází se v klidné ulici moderní části obce Petrov, jen 30 min na Smíchovské nádraží (Praha)....
Nabízím k prodeji slunný pozemek 1182 m2 s nádherným výhledem do údolí Sázavy, který je určený pro výstavbu RD. Inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina) jsou na hranici pozemku, ke kterému vede osvětlená asfaltová příjezdová cesta. Pozemek je situován na JV, nachází se v klidné ulici moderní části obce Petrov, jen 30 min na Smíchovské nádraží (Praha). Veškerá občanská vybavenost v nedaleké Davli (2km).

Nesmírnou výhodou pozemku je jeho usazení v překrásné krajině s neuvěřitelným výhledem, ale i fakt, ze pozemek nebude nikdy zaplaven!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
431383
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.182 m²
cena:
2.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více