Prodej domu Ostatní bez realitky

Masarykova, Rudná - Hořelice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/432016
Prodej domu 100 m² bez realitky, Masarykova, Rudná - Hořelice, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
4.999.999 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej uzavřené hospodářské usedlosti (statečku) 10km od Prahy směr Plzeň. Usedlost tvoří pozemek 985m2, RD 150m2 zastavěné plochy, dispozičně 1.PP sklep, 1.NP 4+1, 1+1 a 1+1 se samostatnými vchody, vytápěný AKU kamny, kamny na tuhá paliva či možnost instalace solárních panelů 2.NP nevyužívaný půdní prostor. Dům má rozvody pitné vody z vlastní studny, je tu...
Prodej uzavřené hospodářské usedlosti (statečku) 10km od Prahy směr Plzeň. Usedlost tvoří pozemek 985m2, RD 150m2 zastavěné plochy, dispozičně 1.PP sklep, 1.NP 4+1, 1+1 a 1+1 se samostatnými vchody, vytápěný AKU kamny, kamny na tuhá paliva či možnost instalace solárních panelů 2.NP nevyužívaný půdní prostor. Dům má rozvody pitné vody z vlastní studny, je tu možnost i připojení k obecnímu vodovodu, odpady se řeší vlastní jímkou, kanalizace v obci se připravuje, plyn na hranici pozemku, okna původní dřevěná, zdivo smíšené, střecha sedlová. Stodola, umožňující průjezd i samostatný vjezd. Patrový hospodářský objekt, který je též napojen na elektřinu, dříve sloužící 1.NP k chovu drobného zvířectva, dílna, v 2.NP ukládání sena a atelier. Dvůr tvoří travnatý povrch, okrasná zahrádka, ovocné keře a stromy. Nezáplavová oblast, dům několik let neobydlen, v současnosti využíván k uskladnění stavebního materiálu a nábytku. Možnost ihned bydlet, podnikat, a současně provádět rekonstrukci ke splnění jakéhokoliv záměru. Energetická třída G. Cena k jednání.

V obci COOP, restaurace, OÚ, MŠ, dále občanská vybavenost v nedaleké Rudné (2km), nákupní centrum Zličín (10km) nebo Beroun (10km), golfové hřiště Vysoký Újezd (1km). Vynikající dopravní dostupnost metro Zličín bus PID I.pásmo 20min. nebo auto 10min.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
432016
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
100 m²
cena:
4.999.999 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více