Prodej domu 5+1 bez realitky

Banskobystrická, Brno - Řečkovice, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/432206
Prodej domu 100 m² bez realitky, Banskobystrická, Brno - Řečkovice, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
4.650.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím dům, který skrývá velký potenciál. Momentálně je pronajímán, výnosnost je 18.tis měsíčně. Dispozice:5+1 přízemí-kuchyn (13m2) a pokoj (15m2), na podestě koupelna (5m2), první patro: pokoj (25m2), pokoj (12m2), druhé patro: pokoj (15m2) a pokoj (12m2). Zahrada je velmi klidná,se vzrostlými stromy vnitroblok mezi domy je poměrně rozlehlý, takže má člověk...
Nabízím dům, který skrývá velký potenciál. Momentálně je pronajímán, výnosnost je 18.tis měsíčně. Dispozice:5+1 přízemí-kuchyn (13m2) a pokoj (15m2), na podestě koupelna (5m2), první patro: pokoj (25m2), pokoj (12m2), druhé patro: pokoj (15m2) a pokoj (12m2). Zahrada je velmi klidná,se vzrostlými stromy vnitroblok mezi domy je poměrně rozlehlý, takže má člověk opravdu pocit soukromí. V domě byla měněna okna do ulice za plastová, vstupní dveře jsou z hliníku, do zadu by se dal dům protáhnout takže se s fasádou nic nedělalo. Vyměněny radiatory. Dům by se dal rozdělit na tři garsonky. Investice jsou nutné,kuchyn, koupelna, elektřina, nicméně je dům ihned obyvatelný. Dům je celopodsklepený, dole je ještě jedno wc. Kousek do lesa i do města. Rozhodně stojí za prohlídku.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
432206
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
100 m²
cena:
4.650.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více