Pronájem nebytového prostoru 174 m² bez realitky

Kudrnova, Praha - Motol

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Obchodní prostory s velkými výlohami, určené k podnikání, jsou situovány v přízemí polyfunkčního domu „U Motolské Hrušky“ (novostavba v r. 2007), v centrální části lokality Homolka, mezi vilovou zástavbou a sídlištěm Homolka. Dobrá dopravní dostupnost MHD, pěší vzdálenost zastávka TRAM + BUS 5 min., Metro A Nemocnice Motol 7 min., veřejné parkování před...
Obchodní prostory s velkými výlohami, určené k podnikání, jsou situovány v přízemí polyfunkčního domu „U Motolské Hrušky“ (novostavba v r. 2007), v centrální části lokality Homolka, mezi vilovou zástavbou a sídlištěm Homolka. Dobrá dopravní dostupnost MHD, pěší vzdálenost zastávka TRAM + BUS 5 min., Metro A Nemocnice Motol 7 min., veřejné parkování před domem, v těsné blízkosti je škola a mateřské školky. V lokalitě Homolka bydlí cca 7500 obyvatel (novostavby – Homolka, Císařka, bytový dům medicínského personálu Fakultní nemocnice Motol, panelové sídliště, starší vilová zástavba). Vybavenost komerčními službami je zde téměř nulová, jedná se o zajímavou podnikatelskou příležitost.

Prostory dimenzovány až pro 50 míst k sezení s možností non-stop provozu (odhlučnění, VZT i klima vyhovují, zkolaudováno pro nepřetržitý provoz). Výměra cca 174 m2, Zkolaudovaný účel využití = Kavárna, Cukrárna, Bar atp. (provoz hostinské činnosti bez teplé kuchyně / přípravna studené kuchyně ano), do nedávné doby provozována kavárna s cukrárnou. Dostatečná kapacita zázemí, šaten, sociálního zařízení, místnost pro zaměstnance, dva vstupy z ulice pro hosty, jeden vstup zásobování/personál, moderní vzduchotechnika s rekuperací tepla + rozvod klimatizace zn. Toshiba. K prostorům lze navíc přiobjednat pronájem 2 skladových jednotek (každá o výměře 4 m2).
Kontakt: Ing. Malenová Barbora, tel.: 777 812 760, email: malenova@markconsulting.eu
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
174 m²
cena:
39.900 Kč
poplatky:
4.230 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více