Prodej pozemku 12.535 m² bez realitky

Jesenice u Prahy, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím prodej pozemku pro komerční výstavbu o velikosti 12.536 m2 v obci Jesenice u Prahy.
Pozemek je vymezený na západním okraji silnicí II/603 (ul. Budějovická), na severu zástavbou starších RD, východní okraj je nezastavěný. Sousední pozemky jsou územním plánem určené pro bydlení. Na jihu se pozemek zužuje a jeho cíp dosahuje k místu vymezenému pro dopravní...
Nabízím prodej pozemku pro komerční výstavbu o velikosti 12.536 m2 v obci Jesenice u Prahy.
Pozemek je vymezený na západním okraji silnicí II/603 (ul. Budějovická), na severu zástavbou starších RD, východní okraj je nezastavěný. Sousední pozemky jsou územním plánem určené pro bydlení. Na jihu se pozemek zužuje a jeho cíp dosahuje k místu vymezenému pro dopravní napojení dotčeného území.
Pozemek se nachází převážně ve funkční ploše smíšené (centrální zóny) SC, která je územním plánem určena pro zařízení obchodu a služeb a v ploše Zóny zeleně ZO, kde lze mimo izolační zeleně vystavět liniovou stavbu: pěší chodník.
Je vypracován projekt- architektonická studie obchodního centra se spádovou oblastí do 10 km. Projekt řeší novostavbu objektu pro obchod a služby včetně napojení na dopravní a technickou infrastrukturu. Zákazníky budou jednak obyvatelé Jesenice, jednak ti, kteří projíždějí po silnici II/603 jihozápadním směrem. Objekt předpokládá napojení na sítě technické infrastruktury.
Konečná cena bude sjednána po dohodě. Pro více informací prosím kontaktujte.
Neplatíte provizi.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
12.535 m²
cena:
45.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více