Prodej rekreačního objektu 341 m² bez realitky

Benátky, Mýto v Čechách, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Výhody:
1. Umístění - pozemek sahající k rybníku, klidná lokalita, výborné sousedské vztahy, výhody města (prodejny, lékaři...) dostupné všem záchranným sborům, blízkost do Prahy a Plzně a vzdálenost nemocnic (může zachránit život).
2. Městský vodovod - zaveden do kuchyně i do koupelny - zaručená nezávadnost a bezúdržbovost vodního zdroje (na rozdíl od snadno...
Výhody:
1. Umístění - pozemek sahající k rybníku, klidná lokalita, výborné sousedské vztahy, výhody města (prodejny, lékaři...) dostupné všem záchranným sborům, blízkost do Prahy a Plzně a vzdálenost nemocnic (může zachránit život).
2. Městský vodovod - zaveden do kuchyně i do koupelny - zaručená nezávadnost a bezúdržbovost vodního zdroje (na rozdíl od snadno znečistitelných studní s na údržbu náročnými čerpadly).
3. Plynová přípojka - možnost nenáročného vytápění.
4. Rekonstrukce v r. 2016 - vč. nové, vybavené koupelny s teplou vodou.
5. Čisté a vyklizené - ihned k užívání.
6. Blízko fitness, wellness, tenisové kurty, restaurace, střelnice, horolezecké stěny, cyklotrasy atd...
7. Houbařsky vyhlášená lokalita.
8. Nehrozí záplava – naopak rybník je součástí vodního díla, které vodu stahuje.
9. Možnost výstavby RD.
10. Zajištění kvalifikovaného právního servisu ve vlastních možnostech (v ceně).

Podrobně: Polesí Brdy. Prodám výhodně umístěnou a udržovanou zahradu o celkové výměře 341 m2 přímo u rybníka a patrovou dřevostavbu po rekonstrukci v r. 2016 s č. e. (zastavěná plocha 23 m2). Přivedena je elektřina, městský vodovod a plyn. Výhodou je zaručená nezávadnost pitné vody. Kromě toho je zde rovněž vlastní studna a odpadní jímka. Na hranici pozemku vedení internetového kabelu. Rekreační domek má klasickou omítku, dřevěnou verandu, dřevěná okna (JV a JZ) a okenice. V přízemí se nachází obytná část a kuchyňská linka vyrobená na míru. V patře se nachází ložnice. Extra zděná koupelna se skládá ze sprchového koutu, splachovací toalety, umyvadla a elektrického bojleru. Ovocné stromy, keře, tůje. K vybavení patří nový 3 m bazén s filtrací. Klidné prostředí s příjemnými sousedy. V blízkosti lesy plné hub, okouzlující turistické a cyklo trasy. Řada možností kulturního a sportovního vyžití. Pravidelné poutě, sportoviště, tenisové kurty i s krytou halou, fitness, wellness 600 m, fotbalové hřiště, střelnice a lezecká stěna. Město Mýto je kompletně občansky a technicky vybavené (MŠ, ZŠ, restaurace, hasiči, lékaři, samoobsluha a další prodejny, kino-divadlo, bankomat atd.), náměstí 800 m. Výborná dostupnost - Mýto leží na hlavním železničním a silničním tahu Praha – Plzeň (z Prahy cca 30 min. autem a 80 min. vlakem, 10 min chůze nádraží Mýto). Proto také velmi dobrá dostupnost k nemocnicím v Hořovicích, v Plzni a v Praze. Výborná investice. Vzhledem k umístění a velikosti zahrady se nabízí možnost výstavby velkorysejší nemovitosti s unikátním výhledem na rybník a okolní lesy.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
2+kk
plocha:
341 m²
cena:
1.180.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více