Prodej domu Ostatní bez realitky

Buzice, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/432600
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám zemědělskou usedlost uprostřed obce Buzice, čtyři kilometry od města Blatné. Obec je mimo rušné silnice, prochází jí pouze místní silnice. Rybářská a houbařská oblast. Uspořádání usedlosti umožňuje postavení nového domu v rovinném terénu. Součástí usedlosti jsou dva přízemní nepodsklepené domy o velikosti 153 m2 z roku 1932 a 90 m2 z roku 1921. Větší...
Prodám zemědělskou usedlost uprostřed obce Buzice, čtyři kilometry od města Blatné. Obec je mimo rušné silnice, prochází jí pouze místní silnice. Rybářská a houbařská oblast. Uspořádání usedlosti umožňuje postavení nového domu v rovinném terénu. Součástí usedlosti jsou dva přízemní nepodsklepené domy o velikosti 153 m2 z roku 1932 a 90 m2 z roku 1921. Větší dům byl v roce 1988 zrekonstruován a obsahuje jednu zkolaudovanou bytovou jednotku 1+2 s možností dalšího rozšíření. Ústřední topení s kotlem na tuhá paliva. Menší dům je upraven pouze pro letní obývání. Elektřina 3x230V/25A, do obce není přiveden plyn. Domy jsou napojeny na veřejnou kanalizaci, voda používána z vlastní studny. Možnost napojit se na veřejný vodovod. Plocha nezastavěného pozemku je 3864 m2. Daň z nabytí nemovitosti platí kupující.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
432600
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
4.316 m²
cena:
2.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více