Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Cimburkova, Praha - Žižkov

https://www.bezrealitky.cz/id/432671
Pronájem nebytového prostoru 70 m² bez realitky, Cimburkova, Praha - Žižkov, hlavní foto
Cena:
19.360 Kč + 2.300 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nebytový prostor kolaudovaný jako prodejna, obchod v přízemí domu, samostatný vstup z ulice. Prostor je po kompletní rekonstrukci, nové elektrorozvody, rozvody vody, připraveny rozvody i pro možné využití jako kadeřnický salon, podlahy keramická dlažba, 4 místnosti – obchod, kuchyňka, sprchový kout s WC a zázemí (sklad). Etážové topení a ohřev teplé vody na...
Nebytový prostor kolaudovaný jako prodejna, obchod v přízemí domu, samostatný vstup z ulice. Prostor je po kompletní rekonstrukci, nové elektrorozvody, rozvody vody, připraveny rozvody i pro možné využití jako kadeřnický salon, podlahy keramická dlažba, 4 místnosti – obchod, kuchyňka, sprchový kout s WC a zázemí (sklad). Etážové topení a ohřev teplé vody na elektřinu - kombinovaný elektrický kotel se zásobníkem. Spotřebu elektrické energie hradí nájemce po převodu elektoroměru přímo dodavateli energie. Nájemné ve výši 16 000,- Kč + 21% DPH (celkem 19 360,- Kč) nezahrnuje zálohu za vodné a stočné, poskytované s nájmem prostoru v celkové výši cca 300,- Kč měsíčně.
K pronájmu od 1.května 2017. V roce 2017 bude probíhat oprava uliční fasády domu a výměna vjezdových vrat do dvora domu. K pronájmu je též jedna z pěti garáží ve dvoře domu, plocha16 m2. Dostupnost O2, připraveny rozvody UPC.
Výborná dopravní dostupnost BUS 133,175,207(stanice Tachovské náměstí). Při podpisu nájemní smlouvy složí nájemce kauci ve výši 32 000,- Kč. Kauce je vratná při ukončení nájemního vztahu.

REALITNÍM MAKLÉŘŮM NEODPOVÍDÁM !!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
432671
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
70 m²
cena:
19.360 Kč
poplatky:
2.300 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více