Pronájem nebytového prostoru 70 m² bez realitky

Cimburkova, Praha - Žižkov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nebytový prostor kolaudovaný jako prodejna, obchod, po kompletní rekonstrukci v přízemí domu, samostatný vstup z ulice. Nové elektrorozvody, rozvody vody, podlahy keramická dlažba, 4 místnosti – obchod, kuchyňka, sprchový kout s WC a sklad. Plynové etážové topení a ohřev teplé vody - kombinovaný plynový kotel. Spotřebu plynu a elektrické energie hradí nájemce po...
Nebytový prostor kolaudovaný jako prodejna, obchod, po kompletní rekonstrukci v přízemí domu, samostatný vstup z ulice. Nové elektrorozvody, rozvody vody, podlahy keramická dlažba, 4 místnosti – obchod, kuchyňka, sprchový kout s WC a sklad. Plynové etážové topení a ohřev teplé vody - kombinovaný plynový kotel. Spotřebu plynu a elektrické energie hradí nájemce po převodu měřících zařízení přímo dodavateli energie.Nájemné ve výši 16 000,- Kč + 21% DPH (celkem 19 360,- Kč) nezahrnuje zálohu za vodné a stočné, poskytované s nájmem prostoru v celkové výši cca 300,- Kč měsíčně.
K pronájmu ihned. Na jaře 2017 bude probíhat oprava uliční fasády domu. Dostupnost O2 a UPC.
Výborná dopravní dostupnost BUS 133,175,207(stanice Tachovské náměstí). Při podpisu nájemní smlouvy složí nájemce k rukám pronajímatele kauci v hotovosti ve výši 32 000,- Kč. Kauce je vratná při ukončení nájemního vztahu.

REALITNÍM MAKLÉŘŮM NEODPOVÍDÁM !!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
70 m²
cena:
19.360 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více