Prodej pozemku 646 m² bez realitky

Zelená, Litoměřice, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji stavební pozemek v klidné lokalitě Litoměřic. Jedná se o pozemek 2469/32 v katastrálním území Litoměřice o výměře 646 m2. Je jedním ze dvou posledních parcel v ulici Zelená určený pro výstavbu rodinného domu. Přístup na pozemek je z ulice Zelená. Na pozemku je vybudována přípojka elektro. Ostatní přípojky (plyn, voda, kanalizace a telefon) jsou v...
Nabízím k prodeji stavební pozemek v klidné lokalitě Litoměřic. Jedná se o pozemek 2469/32 v katastrálním území Litoměřice o výměře 646 m2. Je jedním ze dvou posledních parcel v ulici Zelená určený pro výstavbu rodinného domu. Přístup na pozemek je z ulice Zelená. Na pozemku je vybudována přípojka elektro. Ostatní přípojky (plyn, voda, kanalizace a telefon) jsou v přilehlé komunikaci. Pozemek je rovinatý, výstavba domu nebude vyžadovat významné terénní úpravy.

Součástí ceny je i dokumentace přípojky vody a kanalizace a dokumentace kompletního zaměření pozemku. V případě zájmu o rychlou výstavbu lze poskytnout i stávající stavební dokumentaci domu, který jsme nerealizovali. Na případné pokácení borovice je vydáno souhlasné stanovisko.

Na připojených obrázcích je vidět zaměření, možné osazení přízemního rodinného domu a současný stav pozemku.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
646 m²
cena:
1.399.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více