Prodej pozemku bez realitky

Dolany u Kladna, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/433954
Prodej pozemku 1.000 m² bez realitky, Dolany u Kladna, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
1.700.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím dva pěkné pozemky na prodej v obci Velké Přítočno u Kladna .Pozemky jsou vedeny v územním plánu jako stavební pro výstavbu RD .Na pozemku jsou zbudovány komplet přístupové komunikace ,inženírské sítě , voda, plyn, el,obecní kanalizace . Pozemky jsou oploceny a osazeny vraty se zámkem . Pozemky jsou rovné osety, travinou ,kvalitní bonita půdy . sitovány na...
Nabízím dva pěkné pozemky na prodej v obci Velké Přítočno u Kladna .Pozemky jsou vedeny v územním plánu jako stavební pro výstavbu RD .Na pozemku jsou zbudovány komplet přístupové komunikace ,inženírské sítě , voda, plyn, el,obecní kanalizace . Pozemky jsou oploceny a osazeny vraty se zámkem . Pozemky jsou rovné osety, travinou ,kvalitní bonita půdy . sitovány na sluneční straně jiho západně .Pozemky jsou samostatné v klidné části ne příliš zahuštené části obce . Obec má kvalitní infrastruktúru, škola ,hřiště .ciklostezky .hospoda ,vlak , autobusové spojení .Pozemky se nachází cca 3km od Kladna a cca 15km od Prahy dostupnost Prahy po dálnici .K jednomu pozemku je možnost přikoupení orné púdy od púvodního majitele za dostupnou cenu tento pozemek lze využít jako pastvinu pro koně apod . pozemky lze prodal i jednotlivě .bliší informace na mail .zamecnictvimkopecky@seznam nebo mobil 732554525 kdykoliv .Dle nováho zákona je dan s převodu povinen uhradit kupujicí tuto dan jsme z ceny odečetli.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
433954
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.000 m²
cena:
1.700.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více