Prodej pozemku bez realitky

Horní Bradlo, Pardubický kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/434134
Prodej pozemku 1.115 m² bez realitky, Horní Bradlo, Pardubický kraj, hlavní foto
Cena:
440.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Nabídka stavebního pozemku – pozemku určeného k výstavbě na základě územního plánu obce. Pozemek o celkové velikosti 1115 m2 (resp. dva spojené pozemky o této výměře, které se prodávají jako jeden celek) se nachází v katastrálním území Horní Bradlo, okres Chrudim, v krásném prostředí Železných hor. Pozemek má exkluzivní polohu – nachází se na nádherném...
Nabídka stavebního pozemku – pozemku určeného k výstavbě na základě územního plánu obce. Pozemek o celkové velikosti 1115 m2 (resp. dva spojené pozemky o této výměře, které se prodávají jako jeden celek) se nachází v katastrálním území Horní Bradlo, okres Chrudim, v krásném prostředí Železných hor. Pozemek má exkluzivní polohu – nachází se na nádherném místě na kopci a okraji zastavitelného území obce a poskytuje proto absolutní klid a soukromí (v jeho bezprostředním okolí není žádná zástavba). Pozemek je velmi slunný a mírně svažitý, v blízkosti lesa. Z pozemku je nádherný výhled do okolní krajiny. K pozemku vede příjezdová cesta. Přípojka elektřiny 100m od pozemku, přívod vody je třeba řešit vrtem a kanalizaci vlastní ČOV nebo jímkou anebo napojením na obecní vodovod a kanalizaci. Veškerá občanská vybavenost v obci Horní Bradlo.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
434134
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.115 m²
cena:
440.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více