Prodej domu Ostatní bez realitky

Lučany nad Nisou - Jindřichov nad Nisou, Liberecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/434141
Prodej domu 1.670 m² bez realitky, Lučany nad Nisou - Jindřichov nad Nisou, Liberecký kraj, hlavní foto
Cena:
8.500.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

POZOR POZOR.....MIMOŘÁDNÁ SLEVA!!!! PŘI PRODEJI DO 08/2017 SLEVA 9% !!!!!!!!
Bydlení v přírodě, ale v dosahu civilizace a možnost obživy k tomu!!!!
Kdo se chce vykašlat na nudnou práci někde v kanclu nebo v kolbence a chce být pánem svého času a nebojí se podnikat, má skvělou příležitost pořídit si zavedený penzion s kompletním vybavením a stálou klientelou, který...
POZOR POZOR.....MIMOŘÁDNÁ SLEVA!!!! PŘI PRODEJI DO 08/2017 SLEVA 9% !!!!!!!!
Bydlení v přírodě, ale v dosahu civilizace a možnost obživy k tomu!!!!
Kdo se chce vykašlat na nudnou práci někde v kanclu nebo v kolbence a chce být pánem svého času a nebojí se podnikat, má skvělou příležitost pořídit si zavedený penzion s kompletním vybavením a stálou klientelou, který lze třeba v budoucnu přebudovat na apartmánový dům či senior-house. (VIZ PŘILOŽENÉ PŮDORYSY)
Prodáváme penzion v Jizerských horách v obci Lučany nad Nisou v místní části Jindřichov. Což je skoro Jablonec n.N. - 500m lesem a jste v biatlonových Břízkách nebo 4x denně MHD linkou č.105 - ale jinak klidná vesnička obklopená lesy s vlastním přírodním koupalištěm a nekonečnými cestami (značenými i bez značení) loukou, polem, lesem.
Penzion má kapacitu 65 lůžek v 19 pokojích se sociálním zázemím na patře, z toho 6 pokojů (dvoulůžkové) má vlastní koupelnu a WC. Dále je zde prostorná jídelna, vybavená kuchyň, bar, společenská místnost, lyžárny, byt 3+1, personální pokoje, technické zázemí a vše co je potřeba k provozu. Nevyužívaná půda nabízí další prostory k rozšíření kapacity či vybavení (učebny, herny, posilovny apod.)
Svou kapacitou, vybavením a klientelou je penzion zaměřen hlavně na školy v přírodě, lyžařské kurzy, dětské tábory, sportovní soustředění, různá školení apod. Jste-li kreativní a máte tah na branku, jistě vymyslíte další využití. S kapacitou a opravdu velkou nevyužitou půdou se dá vymyslet ledasco.
Takže tu máme jeden krásný dům s užitnou plochou 1.670m2, zastavěnou plochou 539m2, pozemkem o celkové ploše 2.953m2, s vlastní studnou a s novou čistírnou odpadních vod (rok 2013) a s vytápěním na elektřinu (to víte, stojí to v CHKO, ale zálohy jen 18.000 Kč měsíčně). To vše za pouhých 8.500.000Kč (5.089Kč za m2). A pokud zrovna nemáte cash, tak lze pomoci klasickou hypotékou na bydlení (ne tou drahou na podnikání). No neberte to :)
Takže čekám na Vaše zavolání a těšíme se! Už jsem totiž starší a v důchodu a chtěl bych si ho jít konečně užít se svými vnoučaty. Rád Vás vše naučím a zaškolím v provozu, budete-li mít zájem...
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
434141
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.670 m²
cena:
8.500.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více