Prodej domu 200 m² bez realitky

Rynoltice, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodáme RD v obci Rynoltice s výbornou dostupností do Liberce - 18 km, 15 min. RD je dvoupodlažní. V přízemí je technické zázemí: kotelna (kotel na tuhá paliva), dílna, prostorná chodba, vstup do sklepa a nebytové prostory, které jsou v současné době v pronájmu společnosti Telefonica O2, která zde má zřízenu digitální ústřednu. Vchod do této části domu je z venku...
Prodáme RD v obci Rynoltice s výbornou dostupností do Liberce - 18 km, 15 min. RD je dvoupodlažní. V přízemí je technické zázemí: kotelna (kotel na tuhá paliva), dílna, prostorná chodba, vstup do sklepa a nebytové prostory, které jsou v současné době v pronájmu společnosti Telefonica O2, která zde má zřízenu digitální ústřednu. Vchod do této části domu je z venku a nijak neruší užívání domu. Měsíční výnos z pronájmu zcela pokryje náklady na provoz domu, což je nespornou výhodou!
V prvním patře jsou obytné prostory o velikosti 4+1 velkorysých parametrů s velmi zajímavými 4 dílnými prosklenými dveřmi a kachlovými kamny. Celý interiér je krásně prosvětlený a nabízí výhled do zahrady. V domě jsou zachovány původní zdravé dřevěné podlahy. V podkrovním podlaží je aktuálně jeden pokoj umístěný proti schodišti a velká prostorná půda (dvoupatrová), která nabízí možnost rozšíření o další místnosti, respektive vybudování druhého plnohodnotného bytu. Na přední zahradě jsou vzrostlé jabloně a okrasné rostliny a keře. V zahradě za domem je garáž, kolny, velká třešeň a fóliovník. Ze zahrady je vstup do skladu uhlí, který je možné propojit s kotelnou a vybudovat tak zásobník na peletky a automatické přikládání.
Dům je napojen na veřejný vodovod a elektřinu. Plynovod je na hranici pozemku a jeho přivedení do domu nic nebrání. Plocha pozemků včetně stavební parcely je cca 1000 m2.
Přístup k domu je z obecní komunikace.
Dům je vyklizený a volný ihned.

Nepřeji si jednat s realitními makléři!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
200 m²
cena:
2.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více