Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

Komenského, Cheb, Karlovarský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/434305
Pronájem kanceláře 317 m² bez realitky, Komenského, Cheb, Karlovarský kraj, hlavní foto
Cena:
110 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronájem kancelářských prostor ve III. NP administrativní budovy VZP ČR v Chebu. Celková plocha k pronájmu včetně společných prostor je přibližně 317 m2. Jedná se o 7 kanceláří o výměře od 15 do 38 m2, sklad o výměře 10 + 6 m2 a zasedací haly o výměře 72 m2. Předmětem nájmu jsou celé nabízené prostory nebo jejich podstatná část jednomu zájemci. Budova je...
Pronájem kancelářských prostor ve III. NP administrativní budovy VZP ČR v Chebu. Celková plocha k pronájmu včetně společných prostor je přibližně 317 m2. Jedná se o 7 kanceláří o výměře od 15 do 38 m2, sklad o výměře 10 + 6 m2 a zasedací haly o výměře 72 m2. Předmětem nájmu jsou celé nabízené prostory nebo jejich podstatná část jednomu zájemci. Budova je vybavena osobním výtahem. Parkování je možné na vlastním uzavřeném parkovišti. Roční nájemné za m2 vlastních i příslušných společných prostor činí 110 Kč/měsíc + úhrada služeb poskytovaných s pronájmem na základě rozúčtování skutečných nákladů.
Jedná se o atraktivní lokalitu s velmi dobrou dostupností. Vhodná volba pro sídlo firmy.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
434305
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
317 m²
cena:
110 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více