Prodej domu 4+1 bez realitky

Čejetice, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/434826
Prodej domu 228 m² bez realitky, Čejetice, Jihočeský kraj, hlavní foto
Cena:
2.400.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Prodám bývalou zemědělskou usedlost tvořící uzavřený dvorec v Čejeticích nedaleko od Strakonic. Celková výměra dvorce je 1.880 m2, z toho zastavěná plocha obytné části činí 228 m2 a skládá se ze dvou samostatných bytových jednotek 4+1 a 2+1. Objekt je kromě obytné části tvořen stájí, která má nový krov a krytinu a je možno případně využít podkroví k...
Prodám bývalou zemědělskou usedlost tvořící uzavřený dvorec v Čejeticích nedaleko od Strakonic. Celková výměra dvorce je 1.880 m2, z toho zastavěná plocha obytné části činí 228 m2 a skládá se ze dvou samostatných bytových jednotek 4+1 a 2+1. Objekt je kromě obytné části tvořen stájí, která má nový krov a krytinu a je možno případně využít podkroví k obytným účelům, dále stodolou, sýpkou a další menší stájí a je uzavřen zdí se dvěma vjezdovými branami. K nemovitosti dále patří zatravněný pozemek před vjezdovou branou o výměře 213 m2 a další přiléhající pozemky o výměře cca 2.000 m2 přístupné průchodem mezi obytnou částí a stodolou. Celková výměra včetně zastavěných pozemků činí vice než 4.000 m2. Nemovitost je ihned volná. Právní servis zajistím. RK nevolat.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
434826
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
228 m²
cena:
2.400.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více