Prodej pozemku bez realitky

Mankovice, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/434853
Prodej pozemku 2.000 m² bez realitky, Mankovice, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
499.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodává se pozemek parc. č. 649/1 v k.ú. Mankovice,okr. Nový Jičín, o výměře 2000 m. Pozemek je přístupný z komunikace, postavena chatka se základním zázemím, zavedena voda a elektřina - možno využívat jako zahrady s chatkou. V současnosti je zarostlý náletovými jasany, ale také zde jsou staré ovocné stromy (mišpule). Vyjednvá se s obcí Mankovice a se stavebním...
Prodává se pozemek parc. č. 649/1 v k.ú. Mankovice,okr. Nový Jičín, o výměře 2000 m. Pozemek je přístupný z komunikace, postavena chatka se základním zázemím, zavedena voda a elektřina - možno využívat jako zahrady s chatkou. V současnosti je zarostlý náletovými jasany, ale také zde jsou staré ovocné stromy (mišpule). Vyjednvá se s obcí Mankovice a se stavebním úřadem v Odrách o začlenění v územním plánu jako "určen k zastavění". Náklady cca 30.000 Kč. Při rychlém jednání výrazná sleva+odpočet 30.000 Kč, pokud v době prodeje nebude změna již provedena!!! Není určeno pro RK!!!!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
434853
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.000 m²
cena:
499.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více