Prodej pozemku bez realitky

Třešňovka, Horoměřice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/435429
Prodej pozemku 780 m² bez realitky, Třešňovka, Horoměřice, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
990.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám udržovaný mírně svažitý stavební pozemek o výměře 780 m2 v osadě Třešňovka, v katastrálním území obce Horoměřice. Pozemkem protéká místní potok. Na pozemku je několik vzrostlých ovocných stromů. Na přilehlých pozemcích se již nacházejí stavby užívané k trvalému bydlení.Veškerá občanská vybavenost se nachází v cca 1500 m vzdálené obci Suchdol...
Prodám udržovaný mírně svažitý stavební pozemek o výměře 780 m2 v osadě Třešňovka, v katastrálním území obce Horoměřice. Pozemkem protéká místní potok. Na pozemku je několik vzrostlých ovocných stromů. Na přilehlých pozemcích se již nacházejí stavby užívané k trvalému bydlení.Veškerá občanská vybavenost se nachází v cca 1500 m vzdálené obci Suchdol či Horoměřice.
Dle platného územního plánu lze na pozemku uskutečnit výstavbu rekreačního přízemního
objektu s obytným podkrovím o zastavěné ploše max. 64 m2. Elektřina je na hranici pozemku, zdroj vody je nutné řešit studnou, pro odpadní vody je třeba vybudovat septik nebo čističku.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
435429
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
780 m²
cena:
990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více