Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

Pod višňovkou, Praha - Krč

https://www.bezrealitky.cz/id/435486
Pronájem kanceláře 84 m² bez realitky, Pod višňovkou, Praha - Krč, hlavní foto
Cena:
8.400 Kč + 8.400 Kč
ověřený uživatel

Majitel

PSN - Praha
PSN - Praha
Telefon
+420 723 930 181

Popis inzerátu

Společnost PSN Vám nabízí pronájem kancelářského prostoru 84 m2 v administrativním komplexu Business centrum Zálesí, na Praze 4, v Krči, naproti Thomayerově nemocnici. K dispozici je parkoviště, restaurace a bistro s celodenním provozem, kamerový systém a 24 hodinová ostraha celého komplexu, zasedací místnost zdarma, poštovní podatelna. Je zde také možnost hlídání...
Společnost PSN Vám nabízí pronájem kancelářského prostoru 84 m2 v administrativním komplexu Business centrum Zálesí, na Praze 4, v Krči, naproti Thomayerově nemocnici. K dispozici je parkoviště, restaurace a bistro s celodenním provozem, kamerový systém a 24 hodinová ostraha celého komplexu, zasedací místnost zdarma, poštovní podatelna. Je zde také možnost hlídání předškolních dětí přímo v areálu po celý den. Náběhová cena 8400 Kč/měs. + služby 8400 Kč/měs.

Areál tvoří komplex 8 kancelářských budov a dvou budov víceúčelových (restaurace, sklady, školicí středisko, show room), celkem 15 000 m2 pronajímatelné kancelářské plochy. Hlavní předností Business centra Zálesí je výborná dopravní dostupnost, a to jak automobilem, tak městskou hromadnou dopravou. Nejbližší stanice metra C/Kačerov se nachází pouhou jednu zastávku autobusem. Těsná blízkost Jižní spojky a dálnice D1 umožňuje rychlé napojení na všechny výpadové cesty z Prahy.

PSN je již 25 let na trhu. Nabízíme pronájem výhradně vlastních nemovitostí po celé Praze a díky tomu neplatíte provizi. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme najít vhodnou kancelář přímo v této budově, nebo jiných kancelářských budovách PSN.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
435486
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
84 m²
cena:
8.400 Kč
poplatky:
8.400 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

PSN - Praha
PSN - Praha
Telefon
+420 723 930 181
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více