Pronájem kanceláře 1+kk bez realitky

Jankovcova, Praha - Holešovice

https://www.bezrealitky.cz/id/435701
Pronájem kanceláře 17 m² bez realitky, Jankovcova, Praha - Holešovice, hlavní foto
Cena:
3.340 Kč + 10 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Pronájem kanceláří od 15m² – 10000m² s možností parkování na přilehlém dvoře s kapacitou 50 parkovacích míst. Jedná se o sedmi podlažní administrativní budovu. Na každém patře jsou kuchyňky, dámské i pánské toalety. Všechny kanceláře mají datové rozvody, připojení na internet a telefonní linky. Je možné si pronajmout v budově zasedací místnosti až pro 60...
Pronájem kanceláří od 15m² – 10000m² s možností parkování na přilehlém dvoře s kapacitou 50 parkovacích míst. Jedná se o sedmi podlažní administrativní budovu. Na každém patře jsou kuchyňky, dámské i pánské toalety. Všechny kanceláře mají datové rozvody, připojení na internet a telefonní linky. Je možné si pronajmout v budově zasedací místnosti až pro 60 osob. V budově jsou taktéž k pronájmu i skladové prostory. Možnost variabilního uspořádání kanceláří, možnost úpravy jednotlivých dispozic. Administrativní objekt se nachází 10min chůze od metra C Nádraží Holešovice, stanici tramvaje Ortenovo náměstí a zastávku autobusu Jankovcova.
zobrazit celý popis
Rental of offices from 15m² - 10000m² with parking in the adjacent yard with a capacity of 50 parking spaces. This is a seven-storey office building. On each floor are the kitchen, ladies and gents toilets. All offices have data wiring, internet access and telephone lines. It is possible to rent a meeting room in the building for up to 60 people. The building also for rent and storage...
Rental of offices from 15m² - 10000m² with parking in the adjacent yard with a capacity of 50 parking spaces. This is a seven-storey office building. On each floor are the kitchen, ladies and gents toilets. All offices have data wiring, internet access and telephone lines. It is possible to rent a meeting room in the building for up to 60 people. The building also for rent and storage facilities. Possibility of variable arrangement of offices, possibility editing individual dispositions. Administrative building is only 10 minutes walk from the Metro C station Holešovice, Ortenovo náměstí tram and bus stops Jankovcova.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
435701
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
1+kk
plocha:
17 m²
cena:
3.340 Kč
poplatky:
10 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
Půjčka na vybavení Líbí se Vám tento pronájem a potřebujete peníze na vybavení domácnosti?

Zažádejte si online o Minutovou půjčku bez podmínek. Schválení do 3 minut. Poskytnutí půjčky je zdarma a bez poplatků.
podlaží:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více