Prodej pozemku bez realitky

Psáry - Dolní Jirčany, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/435951
Prodej pozemku 1.006 m² bez realitky, Psáry - Dolní Jirčany, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
3.200.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám pozemek č. 151/12 o výměře 1006 m2 v ulici Houbová, k.ú Dolní Jirčany, obec Psáry. Parcela je v mírném svahu a nachází se v bezprostřední blízkosti lesa. Ze dvou stran sousedí s pozemky, na kterých jsou postaveny nové domy a z jedné strany je lemována pozemkem s chatkou. Na parcele je vrtaná studna a k hranici je přivedena elektřina. Obec je dobře dostupná MHD i...
Prodám pozemek č. 151/12 o výměře 1006 m2 v ulici Houbová, k.ú Dolní Jirčany, obec Psáry. Parcela je v mírném svahu a nachází se v bezprostřední blízkosti lesa. Ze dvou stran sousedí s pozemky, na kterých jsou postaveny nové domy a z jedné strany je lemována pozemkem s chatkou. Na parcele je vrtaná studna a k hranici je přivedena elektřina. Obec je dobře dostupná MHD i automobilem, nachází se poblíž městského okruhu. Obce Psáry a Jesenice nabízí plnou občanskou vybavenost. Pozemek leží v části rozdělené na sedm parcel, v blízkosti tedy nehrozí masivní výstavba. Jedná se o ideální místo pro bydlení v přírodě u lesa se snadnou dostupností do velkoměsta.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
435951
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.006 m²
cena:
3.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více