Prodej bytu 1+kk, 42 m² bez realitky

V Dolině, Praha - Michle

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám hezkou 4 roky starou garsonku v novozástavbě, v luxusním předposledním 10. patře s pěkným výhledem, v lukrativní části Prahy pouze 10 minut do centra. S velikou zasklenou osvětlenou lodžíí 9 m2 (33 + 9 celkem). Poslední podlaží zajišťuje maximální soukromý.

Přímo v domě se nachází příjemná kavárna a fitness centrum se SPA. Dům je postaven ve vysokém...
Prodám hezkou 4 roky starou garsonku v novozástavbě, v luxusním předposledním 10. patře s pěkným výhledem, v lukrativní části Prahy pouze 10 minut do centra. S velikou zasklenou osvětlenou lodžíí 9 m2 (33 + 9 celkem). Poslední podlaží zajišťuje maximální soukromý.

Přímo v domě se nachází příjemná kavárna a fitness centrum se SPA. Dům je postaven ve vysokém standartu což potvrzuje za dobu 5 let žádná reklamace.
Dům má svoji recepci se stálou službou. Nízké služby kolem 2 000 Kč včetně stálé recepce.

Na chodbě jsou praktické veliké zrcadlové skříně, které opticky zvětšují prostor, vedle se nachází veliká lednice s mrazákem. Kuchyň je kvalitní designová s pístovými dvířky a sporákem se sklokeramickou deskou. Toto vybavení zde zůstává.

Byt je vhodný jak na investici s cca 6 % výnosem či pěkné bydlení blízko centra.
Předpoklad rychlého zhodnocení z důvodu omezené nožnosti v okolí cokoli postavit a vysoké poptávky po takových to bytech.

Nízké služby, skvělá poloha a super výhled dělá z tohoto bytu výhodnou investici na které se nedá prodělat, ceny v této lokalitě stejně kvalitních bytů se šplhají nad 2 800 000 Kč.
Byt je bez sklepu a garáže.

Díky zasklenému balkonu vám vzniká defakto další místnost.
Byt má krásný výhled pro ranní kávičku. Dům má svoji recepci se stálou službou pro zajištění pocitu bezpečí a dobrého servisu.
Pár kroků od tohoto pěkného bytu se nachází bohdalecký les či řeka Botič.

V Praze je jen málo míst, které je tak obecně známé, aniž by si to člověk uvědomil. Obecnou školu, film Jana Svěráka, zná snad každý Čech. Avšak jen málokdo ví, že se odehrává na úpatí kopce Bohdalec. Na jižní svah Bohdaleckého kopce, spadajícího do území Michle, je situována novostavba třech bytových a jednoho polyfunkčního domu.

Z bytového domu Bohdalec to budete mít všude kousek. Velmi rychle se dostanete do Michle, do Vršovic, Do Edenu nebo na Slávii.

Okolí stavby je obklopeno typově různorodou obytnou zástavbou. Západní strana je tvořena novostavbou I. etapy projektu Bytové domy Bohdalec, severní hranici řešeného území tvoří stávající výškové bytové domy podél ulice V Dolině a řadová bytová zástavba v ulici Na Křivce. Na východní hranici území, podél ulice Popovické, se nachází bloková zástavba činžovních bytových domů. Jižní hranici lokality tvoří ulice U Plynárny, na jejíž protější straně jsou situovány původní obytné dvojdomky.

Sportovně založení obyvatelé najdou dostatek vyžití v blízkém sportovním centru Hamr v Záběhlicích, který zajišťuje ráj tenistům, hráčům squashe, stolního tenisu, ale také příznivcům aerobiku, indoor cyclingu. Zdarma je zde k dispozici také dvojice hřišť pro petanque. Po sportovním vyžití zde naleznete také samoobslužnou restauraci, která je v provozu od 7:00 do 23:30.

Pro příznivce nakupování nabídne své služby velmi blízké nákupní centrum Eden (hypermarket Tesco) nebo nedaleké obchodní "Centrum Chodov". Přímo u domu se nachází OD Kaufland.
Rodiče s dětmi jistě ocení blízké základní a mateřské školy, ale i střední a odborné školy v lokalitě městských částí Prahy 10 i Prahy 4. Lékařskou péči jim zajistí nedaleké spádové polikliniky a nemocnice.

Výhodu tohoto bytu je, že majitel si při stavbě celého domu osobně hlídal kvalitu zhotovení.
RK prosím nepiště !
Daň z převodu bude hradit kupující. Uschovu a advokátní služby platí prodávající. Čekejte seriózní jednání. Financování pouze bez hypotečního úvěru.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
42 m²
cena:
2.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
10
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více