Prodej bytu 3+kk, 75 m² bez realitky

Oldřichova, Praha - Nusle

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Oldřiška - Bydlete na půdě Přemyslovců.
!!!POSLEDNÍ VOLNÝ BYT NA PRODEJ!!!
Při rychlém jednání možnost získat vánoční slevu!!

Nástavba a rekonstrukce bytového domu v ulici Oldřichova č.p. 620/34 nabídne 3 nově vystavené mezonetové byty v původním podkroví a nově přistaveném podlaží domu. Ulice Oldřichova je málo frekventovanou ulicí, se svou polohou v dochozí...
Oldřiška - Bydlete na půdě Přemyslovců.
!!!POSLEDNÍ VOLNÝ BYT NA PRODEJ!!!
Při rychlém jednání možnost získat vánoční slevu!!

Nástavba a rekonstrukce bytového domu v ulici Oldřichova č.p. 620/34 nabídne 3 nově vystavené mezonetové byty v původním podkroví a nově přistaveném podlaží domu. Ulice Oldřichova je málo frekventovanou ulicí, se svou polohou v dochozí vzdálenosti od stanice metra „C“ Vyšehrad a jen pár desítek metrů od parku Folimanka.

Příjemné místo k bydlení, s možností individuálního dokončení finálních povrchů i případně zařízení interiéru dle přání zákazníka – to je projekt Oldřiška.

Bydlení v centru Prahy a v klidu původní zástavby, v části Nuslí plné zeleně, s veškerou občanskou vybaveností v dosahu – v nadstandardně vybavených bytech.

Více informací naleznete na www.bytyoldriska.cz.

PROSÍME REALITNÍ KANCELÁŘE, ABY NÁS KVŮLI TOMUTO PROJEKTU NEKONTAKTOVALY. Děkujeme.
zobrazit celý popis
Oldriska - Live in the name of Kings.
!!!LAST FLAT FOR SALE!!!

Reconstruction and extension of a residential building on Oldřichova Street, no. 620/34, Prague, will offer 3 newly built two-storey maisonettes constructed in a place of former attic and added storey of the building. Olřichova is a very quiet street within a walking distance of Vyšehrad metro station on the line “C” and just...
Oldriska - Live in the name of Kings.
!!!LAST FLAT FOR SALE!!!

Reconstruction and extension of a residential building on Oldřichova Street, no. 620/34, Prague, will offer 3 newly built two-storey maisonettes constructed in a place of former attic and added storey of the building. Olřichova is a very quiet street within a walking distance of Vyšehrad metro station on the line “C” and just few steps from Folimanka park.

A pleasant place to live in with an option of individual completion of final surfaces and interior design according to a client’s needs – that is Oldřiška Project.

Residence in the center of Prague, inside a calm area of original city development – Nusle district full of greenery with all public facilities within a reach.

For more information visit www.bytyoldriska.cz.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
75 m²
cena:
5.300.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
7
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více