Prodej pozemku bez realitky

Bosenská, Liberec - Růžodol I, Liberecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/436995
Prodej pozemku 821 m² bez realitky, Bosenská, Liberec - Růžodol I, Liberecký kraj, hlavní foto
Cena:
1.490.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Stavební pozemek (původně 2 zahrady), výměra 392 m2 + 429 m2, tj. celkem 821 m2. Pozemky jsou určeny dle schváleného územního plánu jako bydlení čisté – určené pro výstavbu obytných domů. Pozemky se nachází na okraji zahrádkářské kolonie naproti rodinným domům. Přístup je z veřejné komunikace, elektřina na pozemku, voda, plyn, kanalizace dostupné na hranici...
Stavební pozemek (původně 2 zahrady), výměra 392 m2 + 429 m2, tj. celkem 821 m2. Pozemky jsou určeny dle schváleného územního plánu jako bydlení čisté – určené pro výstavbu obytných domů. Pozemky se nachází na okraji zahrádkářské kolonie naproti rodinným domům. Přístup je z veřejné komunikace, elektřina na pozemku, voda, plyn, kanalizace dostupné na hranici pozemku v ulici Bosenská. 15-20 min pěšky do centra i do nákupního centra Globus. Na pozemku se nachází 2 zahradní chatky (jedna zčásti zděná) a několik vzrostlých stromů.
REALITKY NEVOLAT!!!!!!!!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
436995
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
821 m²
cena:
1.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více