Prodej domu 6+kk bez realitky

Mníšek - Fojtka, Liberecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/437359
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodáme chalupu v turisticky velmi atraktivní lokalitě s pozemkem o rozloze 8 313 m². Po určitých úpravách vhodné i k trvalému bydlení. Fojtka je velice žádanou lokalitou. Klidné prostředí, krásná příroda a velice dobrá dostupnost do Liberce (cca 15 min autem). Vhodné i pro chov koní případně jiných hospodářských zvířat. Vzhledem k rozloze pozemku je do budoucna...
Prodáme chalupu v turisticky velmi atraktivní lokalitě s pozemkem o rozloze 8 313 m². Po určitých úpravách vhodné i k trvalému bydlení. Fojtka je velice žádanou lokalitou. Klidné prostředí, krásná příroda a velice dobrá dostupnost do Liberce (cca 15 min autem). Vhodné i pro chov koní případně jiných hospodářských zvířat. Vzhledem k rozloze pozemku je do budoucna možné uvažovat o případném rozparcelování či prodeji části pozemků. V přízemí se nachází světnice s kuchyňským koutem a další dvě místnosti, z chodby je přístupná toaleta, koupelna, chlívek (využíván na skladování dřeva), komora a dílna. V 1. patře jsou tři místnosti. K dispozici je dále sklep a menší půdní prostor, který je možné přestavět na jeden až dva pokojíčky. Vytápění jednotlivých místností je řešeno kamny na tuhá paliva. Vlastní studna se nachází na pozemku. V současném stavu vhodné k rekreaci, po rekonstrukci vhodné k trvalému bydlení. Žádaná lokalita v CHKO Jizerské hory, nedaleko Ypsilon Golfu (0,9 km) a Fojtecké přehrady s koupalištěm (1,1 km).
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
437359
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+kk
plocha:
8.313 m²
cena:
3.650.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více