Prodej domu 395 m² bez realitky

Chodská, Chodová Planá, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám rodinný domek s průjezdem a atriovým dvorkem uzavřený prostornou stodolou 10 Km od hranice s Bavorskem, 10 km od Mariánských Lázní.
Dům se nachází v městysu Chodová Planá, známém výrobou piva. Veškerá občanská vybavenost k dispozici. Dům je několik let neobydlený, vyžaduje generální opravu, dle náročnosti kupce. Minimální cena do rekonstrukce je odhadem 700...
Prodám rodinný domek s průjezdem a atriovým dvorkem uzavřený prostornou stodolou 10 Km od hranice s Bavorskem, 10 km od Mariánských Lázní.
Dům se nachází v městysu Chodová Planá, známém výrobou piva. Veškerá občanská vybavenost k dispozici. Dům je několik let neobydlený, vyžaduje generální opravu, dle náročnosti kupce. Minimální cena do rekonstrukce je odhadem 700 tis. Možno opravovat postupně, složit 2/3 ceny, zbytek do roka - vše nutno podložit zápisem u notáře. Veškeré další informace o domu je možno dohledat na katastru, nebo si dohodnout osobní prohlídku domu. Dům je připojen na místní kanalizaci i plynovod. Má vlastní studnu. Obytnou plochu je možno zvětšit při rekonstrukci části půdního prostoru. V zahradě 4 vzrostlé jabloně s výbornými plody, líska také plodící. Dům má svůj klid a kouzlo, sídlí v něm vlaštovky, čmeláci i žabky - což svědčí o mnohém. Vnitřní prostor není v dobrém stavu, ale po úpravě možné útulné bydlení pro rodinu, které vítá svůj klid právě v této lokalitě.
zobrazit celý popis
Wir verkaufen ein Haus in Chodová Planá, 10 km von der Bayrische Grenze. Weitere Info oder Besuch möglich.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
395 m²
cena:
929.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více