Prodej pozemku bez realitky

Lenora, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/437621
Prodej pozemku 4.093 m² bez realitky, Lenora, Jihočeský kraj, hlavní foto
Cena:
800.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Stavební parcela o rozloze 4093 m2 v uzemním plánu vedeno k bydlení a podnikání v Lenoře na kraji vesnice. Pozemek se nachází v těsné blízkosti běžeckých tratí a turistických tras, na rozhraní Chráněné krajinné oblasti Šumava a Národního parku Šumava. Pozemek sousedí s vodou konkrétně náhonem ke sklárně V blízkosti pozemku se nachází zámek Lenora, Sklářské...
Stavební parcela o rozloze 4093 m2 v uzemním plánu vedeno k bydlení a podnikání v Lenoře na kraji vesnice. Pozemek se nachází v těsné blízkosti běžeckých tratí a turistických tras, na rozhraní Chráněné krajinné oblasti Šumava a Národního parku Šumava. Pozemek sousedí s vodou konkrétně náhonem ke sklárně V blízkosti pozemku se nachází zámek Lenora, Sklářské muzeum, rechle.

Na stavebním pozemku byla umístěna průmyslová stavba, nyní je ponechána základová deska, možnost zastavěné plochy až 549 m2. Nevýhodou této stavební parcely je umístění garáží na pozemku a těsná blízkost skláren.

V případě zájmu o bližší informace mě prosím kontaktujte: Mishus@seznam.cz
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
437621
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
4.093 m²
cena:
800.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více