Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Křižíkova, Praha - Karlín

https://www.bezrealitky.cz/id/437883
Pronájem nebytového prostoru 305 m² bez realitky, Křižíkova, Praha - Karlín, hlavní foto
Cena:
77.000 Kč + 8.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme nové obchodní prostory (momentálně použivaný sklad) v přízemí budovy v novostavbě projektu Lofty Křižíkova, Křižíkova 65a, které dokončíme dle požadavků klienta do 3 měsíců od uzavření dohody. V tuto chvíli se jedná o open space + vlastní terasa, ale lze oddělit na několik místností. Vstupní stěna je celoprosklenná do dvora domu. Lze využít jako...
Nabízíme nové obchodní prostory (momentálně použivaný sklad) v přízemí budovy v novostavbě projektu Lofty Křižíkova, Křižíkova 65a, které dokončíme dle požadavků klienta do 3 měsíců od uzavření dohody. V tuto chvíli se jedná o open space + vlastní terasa, ale lze oddělit na několik místností. Vstupní stěna je celoprosklenná do dvora domu. Lze využít jako kanceláře či obchodní prostory, ale je již vydáno stavebního povolení na dětský klub. Je také vhodný pro joga centrum, posilovnu, obchod či restaurace. Dům se nachází v těsné blízkosti metra B Křižíkova, v okolí administrativních a komerčních center. Vhodné pro sídlo firmy. V případě zájmu je možné pronajmout vedlejší prostory o výměře 160 m2 nebo menší kanceláře. BEZ PROVIZE. Cena nájmu je přibližná, záleží na typu oprav a dohodě s majitelem, který je ochoten investovat do zajímavého projektu.
zobrazit celý popis
Аренда большого помещения, предназначенного под офисные, торговые, ресторанные или иные цели. Подходит и под фитнес, йога центр, имеется разрешение на создание детского образовательного клуба (проект). Состояние перед...
Аренда большого помещения, предназначенного под офисные, торговые, ресторанные или иные цели. Подходит и под фитнес, йога центр, имеется разрешение на создание детского образовательного клуба (проект). Состояние перед ремонтом, по пожеланию клиента отделка происходит за 2-3 месяца (зависит от сложности пожеланий). Рядом имеется помещение поменьше (перед ремонтом) и готовые небольшие офисные просторы. К помещению идет собственная терраса, которая также будет являться частью проекта по застройке.
Ориентировочная стоимость аренды всего помещения 77000 крон плюс службы. После обсуждения деталей с владельцем устанавливается точная стоимость, цена зависит от сложности Вашего проекта.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
437883
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
305 m²
cena:
77.000 Kč
poplatky:
8.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více