Prodej pozemku bez realitky

Okružní IV, Jevíčko-předměstí, Pardubický kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/437901
Prodej pozemku 158 m² bez realitky, Okružní IV, Jevíčko-předměstí, Pardubický kraj, hlavní foto
Cena:
340.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej pozemku v centru Jevíčka s projektem a platným stavebním povolením na RD a zahradní dům. Povolení vydáno na rodinný dům a k němu přiléhající zahradní domek/ ateliér, případně řemeslnou dílnu. Zastavěná plocha: dům 70 m2, ateliér 41 m2. Obytná plocha dům 123 m2, ateliér 58 m2. Podrobně patrno z grafické přílohy a vizualizací. Pozemek se nachází v centru...
Prodej pozemku v centru Jevíčka s projektem a platným stavebním povolením na RD a zahradní dům. Povolení vydáno na rodinný dům a k němu přiléhající zahradní domek/ ateliér, případně řemeslnou dílnu. Zastavěná plocha: dům 70 m2, ateliér 41 m2. Obytná plocha dům 123 m2, ateliér 58 m2. Podrobně patrno z grafické přílohy a vizualizací. Pozemek se nachází v centru historického města Jevíčko č.p. 330, v ulici Okružní IV. Na pozemku je dům určený k demolici (vydáno povolení).
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
437901
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
158 m²
cena:
340.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více