Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Moskevská, Praha - Vršovice

https://www.bezrealitky.cz/id/438265
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Jako přímý majitel nabízím nebytový prostor o výměře 64,7m2 na adrese Moskevská 61, Praha 10. Prostor je po kompletní a nákladné rekonstrukci - nové elektrické vedení, rozvody vody, WC, sprcha, příprava pro kuchyňský kout. Zcela nové rozvody topení včetně kotle a radiátorů. Ve stropech je zateplovací minerální vata pro úsporu tepla, LED světla s vysokým výkonem. ...
Jako přímý majitel nabízím nebytový prostor o výměře 64,7m2 na adrese Moskevská 61, Praha 10. Prostor je po kompletní a nákladné rekonstrukci - nové elektrické vedení, rozvody vody, WC, sprcha, příprava pro kuchyňský kout. Zcela nové rozvody topení včetně kotle a radiátorů. Ve stropech je zateplovací minerální vata pro úsporu tepla, LED světla s vysokým výkonem. Prostor je naprosto bez dalších investic. Dostatek denního světla.

Prostor je možné využít jako kvalitní kancelář s plným zázemím (wc. sprcha, kuchyně). Případně díky širokým vstupním dveřím možnost umístění velkých strojů/zařízení prostoru. Cena 2.490.000 Kč (38.307 Kč za m2). Vzhledem k ceně se jedná o velmi zajímavou investici. RK prosím nevolat.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
438265
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
65 m²
cena:
2.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více