Pronájem nebytového prostoru 35 m² bez realitky

Otradovická, Praha - Kamýk

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Přímý majitel nabízí jedinečnou možnost pronajímat nebytovou jednotku v novostavbě domu v Praze 4 - Kamýku o výměře 50 m2 se samostatným vstupem z ulice. V jednotce je vybudováno WC se sprchovým koutem vč. přípojky na pračku. Je zde také prostor na připojení kuchyňské linky. Vytápění je dálkové. Osobní elektroměr a vodoměry. Dostupným používáním internet....
Přímý majitel nabízí jedinečnou možnost pronajímat nebytovou jednotku v novostavbě domu v Praze 4 - Kamýku o výměře 50 m2 se samostatným vstupem z ulice. V jednotce je vybudováno WC se sprchovým koutem vč. přípojky na pračku. Je zde také prostor na připojení kuchyňské linky. Vytápění je dálkové. Osobní elektroměr a vodoměry. Dostupným používáním internet. Prostor zde jde využít jako pro obchodování, poskytování služebních nebo kancelářských akcí. Je tudy dobrá doprava (několik zastávek autobusem č.189) z metra Kačerov a bezproblémové zaparkování v okolí domu, případně parkování na placeném parkovišti nebo v parkovacích prostorech domu za úplatu. Velmi nízké provozní náklady.
zobrazit celý popis
Direct owner offers a unique opportunity to rent the non-residential unit in the new building of the house in Prague 4 - Kamýku area of 50 m2 with a separate entrance from the street.
In the unit there is a TOILET with shower incl. connections for a washing machine. There is also space to connect kitchen cabinets. Heating is remote. Personal meter and water meters. Available using the internet....
Direct owner offers a unique opportunity to rent the non-residential unit in the new building of the house in Prague 4 - Kamýku area of 50 m2 with a separate entrance from the street.
In the unit there is a TOILET with shower incl. connections for a washing machine. There is also space to connect kitchen cabinets. Heating is remote. Personal meter and water meters. Available using the internet. The space here is used as for trading, the provision of the service or office events. Is this way good transportation (a few stops by bus no 189) from metro station Kačerov and hassle-free parking around the house, or parking on a paid parking lot or in the parking areas of the house for consideration. Very low operating costs.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
35 m²
cena:
8.900 Kč
poplatky:
1.600 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více