Prodej pozemku bez realitky

Na Samotě, Bystřany-Světice, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/438797
Prodej pozemku 1.999 m² bez realitky, Na Samotě, Bystřany-Světice, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
699 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme Vám k prodeji ideálně umístěný pozemek pro výstavbu rodinného domu ve vyhledávané lokalitě Bystřany Světice o výměře 1.999 m2. K tomuto pozemku lze koupit i vedlejší pozemek o výměře 1.300 m2. Oba pozemky jsou umístěny v mírném svahu a oba mají tvar obdélníku. Elektro napojení, vodovod i kanalizace jsou v dosahu do 60 m od pozemku. Z obou pozemků je...
Nabízíme Vám k prodeji ideálně umístěný pozemek pro výstavbu rodinného domu ve vyhledávané lokalitě Bystřany Světice o výměře 1.999 m2. K tomuto pozemku lze koupit i vedlejší pozemek o výměře 1.300 m2. Oba pozemky jsou umístěny v mírném svahu a oba mají tvar obdélníku. Elektro napojení, vodovod i kanalizace jsou v dosahu do 60 m od pozemku. Z obou pozemků je krásný výhled na Doubravku. Součástí ceny je i geodetické zaměření a dokumentace inženýrských sítí. Pozemky v současné době jsou v územním plánu zaneseny jako zeleň, louky, pastviny, ale do 3 měsíců by měl být schválen územní plán obce Bystřany se změnou využití těchto pozemků na stavební pozemky. Po změně určení pozemků jako stavební pozemky bude cena těchto dvou pozemků zvýšena. Cena 700,-Kč/m2. RK nevolat!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
438797
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.999 m²
cena:
699 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více