Prodej pozemku bez realitky

Dobřichovice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/438884
Prodej pozemku 2.971 m² bez realitky, Dobřichovice, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
9.800.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Dobřichovice. Pozemek se nachází na kraji obce je ohraničen ulicemi Pražská a Randova. Celková plocha pozemku je 2971m2. Na pozemku se nachází starší RD, který je v současné době obýván nájemníky. Nájemní smlouvu lze kdykoli ukončit s měsíční výpovědí. Domek je ve stavu před rekonstrukcí a je rovněž součástí prodeje. Pozemek...
Nabízíme k prodeji pozemek v obci Dobřichovice. Pozemek se nachází na kraji obce je ohraničen ulicemi Pražská a Randova. Celková plocha pozemku je 2971m2. Na pozemku se nachází starší RD, který je v současné době obýván nájemníky. Nájemní smlouvu lze kdykoli ukončit s měsíční výpovědí. Domek je ve stavu před rekonstrukcí a je rovněž součástí prodeje. Pozemek je rovinatý, celodenně osluněný, dostupný z veřejné komunikace, leží na pravé straně při výjezdu z obce směrem na Prahu. Veškeré sítě jsou k dispozici, k dispozici je i vlastní studna s pitnou vodou s domácí vodárnou. U pozemku staví autobus MHD, benzinová pumpa je přes ulici, v obci je kompletní vybavenost. Dostupnost do Prahy 20min autem, vlakové nádraží 2km. Pozemek je oplocen, jsou na něm vzrostlé stromy. Pozemek je vhodný pro vybudování komfortního rodinného bydlení nebo menší developerský projekt.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
438884
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.971 m²
cena:
9.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více