Prodej pozemku bez realitky

Na Průhonu, Dolní Břežany - Lhota u Dolních Břežan, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/439679
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Oplocený pozemek, okolo jsou vzrostlé tůje. Na pozemku legalizovaná studna vrtaná 30 m hluboká, elektrická přípojka s vystavěným t. zv. antoníčkem nový rozvaděč. Před pozemkem vodovod i kanalizace. Na pozemku jsou vzrostlé a plodící 2 jabloně a třešeň. K uvedenému pozemku je možnost přikoupit vedlejší pozemky - jeden o výměře 46 m2 (ihned, levně) a druhý pozemek...
Oplocený pozemek, okolo jsou vzrostlé tůje. Na pozemku legalizovaná studna vrtaná 30 m hluboká, elektrická přípojka s vystavěným t. zv. antoníčkem nový rozvaděč. Před pozemkem vodovod i kanalizace. Na pozemku jsou vzrostlé a plodící 2 jabloně a třešeň. K uvedenému pozemku je možnost přikoupit vedlejší pozemky - jeden o výměře 46 m2 (ihned, levně) a druhý pozemek 400 m2. Daň platí kupující. V inzerátu je špatně udaná adresa - správná je roh ulice K Hájovně a K jezerům.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
439679
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
818 m²
cena:
3.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více